emblema

доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович

fb     іnstagram     vstupp

У вівторок, 12 листопада, в актовій залі нашого університету відбулася перша частина фестивалю «Нові таланти університету 2019». Проведення конкурсу вже стало доброю традицією в стінах нашого навчального закладу. У Першими показали свої вміння студенти перших курсів факультету ветеринарної медицини та факультету ветеринарної гігєни, екології та права. Цьогоріч студенти представили свої навички з вокалу, інструментального мистецтва, хореографії, легкої атлетики та художнього читання.

Підтримати конкурсантів прийшло чимало людей. Серед них декани обох факультетів, викладачі, одногрупники та друзі. Оцінювало таланти студентів поважне журі.

Вітаємо студентів-першокурсників з вдалим дебютом та бажаємо і надалі розвивати свої таланти ! Натхнення, творчого запалу та успіхів вам !

Ігор Гунчак, голова студентського
самоврядування ФВМ