EN   UK

fvm

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

асистент Гащук Євген Степанович

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Традиційно на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського НАУ впродовж 17-19 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» напряму «Біологія тварин» для студентів закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації.

 

Від нашого університету участь у даному заході взяли студенти 2-го курсу факультету ветеринарної медицини, спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» : Горват Марина , Голубєва Анна і Швець Юлія, супроводжувала к.вет.н., асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Змія Мирослава.
17 квітня учасники Олімпіади відвідали Миколаївський зоопарк, де було проведено пізнавальну екскурсію.
18 та 19 квітня у учасників Олімпіади була насичена випробувальна програма, яка складалася з чотирьох етапів:
І тур – письмові відповіді з дисциплін «Зоологія» та «Мікробіологія»;
ІІ тур – письмові тести з дисциплін «Анатомія і гістологія» та «Генетика»;
IІІ тур – практичні випробування з дисциплін «Анатомія і гістологія» та «Біохімія».

19 квітня о 14.00 год після напружених випробувань відбулося закриття олімпіади з підбиттям підсумків і нагородженням переможців.
Так, згідно з наказом № 404-Д від 19.04.2019 р. та на підставі рекомендацій журі за результатами проведення чотирьох турів, які проходили на базі Миколаївського національного аграрного університету з 17 по 19 квітня 2019 року переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» (напрям «Біологія тварин») серед закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації стала здобувач вищої освіти Горват Марина Петрівна із врученням диплому ІІ ступеня , яка набрала 142 бали із 200 можливих.
Дякуємо та висловлюємо слова підтримки Голубєвій Анні і Швець Юлії, які взяли участь у представленні нашого університету на олімпіаді і вітаємо з отриманням заохочувальних дипломів.
Фото голубєва, швець
Змія Мирослава Михайлівна, канд. вет. наук, асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології ім. С.В. Стояновського отримала подяку за активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» (напрям «Біологія тварин»).


Ми вітаємо переможців та учасників. Щирі слова подяки організаторам! Бажаємо: здоров’я, успіхів у навчанні, величних здобутків і всього найкращого!
Змія Мирослава

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru