emblema

професор, доктор ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович

fb     іnstagram     vstupp

17 листопада у Міжнародний день студента факультет ветеринарної медицини за ініціативи декана, заступників, колективу кафедри нормальної та патологічної фізіології ім.С.В.Стояновського та Слепокури Оксани Ігорівни разом із Профкомом студентів та аспірантів офіційно започаткували нову традицію - одягати у медичний халат пам'ятник ветеринарному лікареві. Щороку Студентська рада Львова одягає центральних левів біля ратуші в мантії, студенти ЛНУ ім. Івана Франка - пам’ятник Іванові Франкові , а у нас урочисто увесь колектив факультету одягатиме у медичний халат пам’ятник ветеринару, що знаходиться на території університету.

Сподіваємося, що акція буде чудовим символом злагодженої співпраці усіх кафедр факультету та хорошою традицією для багатьох поколінь.