emblema

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович

fb     іnstagram     vstupp

2 2

У стінах Університету за підтримки факультету ветеринарної медицини, Ветеринарної клініки “ВетЦентр”, а також нашого постійного спонсора – компанії ROYAL CANIN 7 березня 2024 року проведено семінар та майстер-клас з “Реабілітації дрібних домашніх тварин”.

Лектором була наша випускниця, а сьогодні лікар ветеринарної медицини, лікар-реабілітолог Оксана Голощапова.

1 3

MyCollages 5

7 2

Тематика семінару стосується реабілітації тварин. Учасники прослухали лекцію з історії реабілітації, отримали рекомендації щодо того, коли і кому вона потрібна, стосовно часу для початку реабілітації, патологій, з якими найчастіше звертаються до лікаря-реабілітолога та методів реабілітації.

Висвітлено питання правильного догляду за “спинальником” без ускладнень, особливу увагу звернено на те, що “спинальник” – не причина для евтаназії, а також на мануальне звільнення сечового міхура, профілактику ускладнень, альтернативні способи для пересування тварин з особливими потребами.

4 1

5 2

Окрім того, проведено майстер-клас з мануальної техніки в реабілітації.

Вдячні за майстер-клас та проводитимемо наступні зустрічі, тим самим розвиваючи нашу Університетську Ветеринарну школу.

Допис підготував Ігор Максимович