emblema

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович

fb     іnstagram     vstupp

Коргі

Коргі – це дуже віддані собаки, які швидко прив’язуються до своїх власників.

Вони активні та грайливі, що може додати більше руху та наповнити радістю ваше життя.

Коргі відомі своїм розумом та легкістю навчання, що робить їх чудовими компаньйонами для тренувань та ігор.

Невеликий розмір робить їх ідеальними для життя в квартирі або в міських умовах.

Коргі люблять спілкування та добре ладнають з дітьми та іншими тваринами.

Вони мають сильні захисні інстинкти та можуть бути хорошими сторожовими собаками.

Їх короткі ніжки та довге тіло не тільки милі, але й роблять їх одними з найбільш розпізнаваних порід собак.

Коргі – це чудовий вибір для тих, хто шукає вірного та активного друга.

А ось цікаві факти про них:

Походження породи сягає Х століття. Існує теорія, що їх привезли до Великої Британії вікінги.

Згідно з уельською легендою феї та ельфи використовували коргі для того, щоб їздити на них, обробляти землю й пасти худобу.

Вельш коргі пемброк – пастухи світового класу. Незважаючи на їхній маленький розмір, вони відомі своїми пастушими здібностями.

Існують два види коргі: вельш коргі пемброк та кардиган, які мають певні фізичні відмінності.

Слово “коргі” може означати “карликова собака”, що відображає їх невеликий розмір.

Вельш коргі пемброк на ім’я Руфус був талісманом компанії Amazon.

Допис підготувала Мирослава КЛАНТЮК, Smm-менеджер Ветеринарної клініки “ВетЦентр”