logoКАФЕДРА АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
ВІДТВОРЕННЯ ТВАРИН ІМ. Г.В. ЗВЄРЄВОЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Стефаник Василь Юрійович

1716880086223

21 травня 2024 року для студентів четвертого курсу факультету ветеринарної медицини доктор ветеринарних наук, професор кафедри ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи Вінницького національного аграрного університету Микола Желавський провів гостьову лекцію на тему “Сучасні аспекти діагностики та лікування піометри у дрібних домашніх тварин”.

1716880086245

Професор Микола Желавський змістовно доповів щодо аспектів діагностики, патогенезу цієї патології та, враховуючи останні тенденції як зарубіжних спеціалістів, так і власний досвід, ознайомив студентів зі сучасними методами лікування піометри у дрібних домашніх тварин. Відбулася плідна дискусія, під час якої лекторові було задано багато запитань.

1716880086215

1716880086233 1

Співробітники кафедри акушерства гінекології та біотехнології відтворення тварин та студенти щиро вдячні професору Миколі Желавському за змістовно викладений матеріал.

Допис підготував Василь СТЕФАНИК, завідувач кафедри акушерства гінекології та біотехнології відтворення тварин, професор