EN   UA

 logoКАФЕДРА АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ
ВІДТВОРЕННЯ ТВАРИН ІМ. Г.В. ЗВЄРЄВОЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Стефаник Василь Юрійович

 

Протягом 10 днів на кафедрі акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин імені Г.В. Звєрєвої та кафедри хірургії проходили наукове стажування докторанти Західно-Казахстанського аграрно–технічного університету імені Жангірхана (Республіка Казахстан) Б.О Ертлеуова та Д.Е. Габдулін.
Детальніше: Ділимося своїми знаннями

Робота клініки кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин ім. Г.В.Звєрєвої не обмежується окремими видами тварин. Нашими наступними екзотичними пацієнтами стали оцелоти. Навіть серед найбільших любителів котячих, не кожен може похвалитись знайомством з ними.
Детальніше: Екзотичні пацієнти на клініці кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин...

В рамках міжнародної наукової конференції «Львівсько - Вроцлавська ветеринарна школа 2019» було проведено засідання секції «Репродуктологія дрібних тварин». На засіданні було виголошено доповіді, нашими добрими колегами з Вроцлавського природничого університету, завідувачем кафедри репродуктології тварин, професором Войцехом Ніжанським та доктором цієї кафедри Сільвією Порховською.
Детальніше: Плідна співпраця

Нещодавно, у травні місяці, протягом двох тижнів ми студенти 3 курсу факультету ветеринарної медицини, Марія Карась та Юрій Дікало, у рамках підписаної угоди між університетами проходили практику на факультеті ветеринарної медицини та науках про тварин Познанського природничого університету (Республіка Польща). Нас гостинно зустріли декан факультету професор Пьотр Шлюсаж та директор університецького центру ветеринарної медицини доктор Мацей Гогульські.
Детальніше: Практика наших студентів у Познанському природничому університеті


   31 жовтня Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького приймав представників французької організації FEFU (Fédération Échanges France Ukraine), Федерації Обмінів між Францією та Україною, яка пропонує професійні, лінгвістичні та педагогічні стажування у різних куточках Франції для українських студентів.

 

Детальніше: Студенти університету поїдуть на стажування до Франції
 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13