emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Управління розвитком соціально-економічних систем», присвячена 70-річчю створення кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту. У роботі конференції взяли участь науковці з закладів вищої освіти та наукових установ України, Польщі, Румунії та Білорусії.

Кафедру публічного управління та адміністрування факультету економіки та менеджменту гідно представила доцент Г.М. Гринишин з доповіддю на тему «Оптові ринки сільськогосподарської продукції – досвід Європи», у якій висвітлила європейський досвід функціонування та державного регулювання оптових ринків, можливості його адаптації до умов України.

На урочистому заході, присвяченому ювілею кафедри, Г.М. Гринишин вручила вітальну адресу та передала офіційні привітання від декана факультету економіки та менеджменту О. Я. Гримака, завідувача кафедри І.О. Парубчака та колективу кафедри публічного управління та адміністрування.

Іван Парубчак, професор