EN   UA

Logo01213 КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ МОРФОЛОГІЇ І СУДОВОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Жила Микола Іванович

Контакти:
e-mail: pathology@lvet.edu.ua

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Жила ЖИЛА МИКОЛА ІВАНОВИЧ - доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


1КОЦЮМБАС ГАЛИНА ІВАНІВНА -  доктор ветеринарних наук, професор кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


4ТИБІНКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ - доктор ветеринарних наук, професор кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


15ФЕДИК ЮРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


19СТРОНСЬКИЙ ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


3ХМІЛЬ ЄВГЕН ПЕТРОВИЧ - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


9ПРИСЯЖНЮК ВАСИЛЬ ЯКОВИЧ - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


8ШКІЛЬ МАРТА ІВАНІВНА - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


5ЩЕБЕНТОВСЬКА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА - доктор ветеринарних наук, старший викладач кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


6МИСІВ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


7ФЕДОРОВИЧ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ - кандидат біологічних наук доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


20ДЕМУС НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.


10ЛЕМІШЕВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ -
кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Викладає дисципліни

- Патологічна морфологія та розтин
- Порівняльна морфологія, спец. патоморфологія і суд. ветеринарна медицина
- Патоморфологія
- Судова медицина
- Судово-ветеринарна експертиза
- Секційний курс
Стажування
University of Warmia and Mazury in Olsztyn, Olsztyn, Poland.

 


22КОСТИНЮК АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА -  кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії. 


14БЛІЩ ГАЛИНА ІВАНІВНА - кандидат ветеринарних наук, асистент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.  


21ЗАЙЦЕВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ - завідувач лабораторії електронної мікроскопії кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.  


11ТЕЛІШЕВСЬКА ЗЕНОВІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - старший лаборант кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.  


12КАЛИТКА ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА -  лаборант кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.  


16ТКАЧ ІВАННА ІВАНІВНА - старший лаборант кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.  


2ШЕВЧУК ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - старший лаборант кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії.  

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru