EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

1715846757796

Колектив кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві вітає всіх українців з цим святом.

В Україні у третій четвер травня відзначається національне свято – День вишиванки! Цього року воно припало на 16 травня. Вишиванка – це символ єдності, патріотизму і національної гідності, яка демонструє нашу величну спадщину, яка передається з покоління у покоління.

Сьогодні, коли на нашій землі йде війна з жорстоким агресором, який не цурається знищувати нас, ми повинні докласти всіх зусиль, аби показати світові, що ми народ з давньою та цікавою культурою, яку бережемо не одне десятиліття. Вишиванка є нашою культурною зброєю, яку треба як оберігати, так і використовувати. Саме тому ми одягаємо вишитий одяг і на свята, і в будень, вишиваємо та використовуємо рушники й серветки у побуті та на подарунки.

Сьогоднішнє свято несе у собі багатовікову мудрість, закодовану у візерунках вишиванок, є символом живого нескореного духу України, символом єдності та патріотизму, своєрідним оберегом та духовною запорукою перемоги України.

Детальніше: З Днем вишиванки!