КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ

Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

MyCollages 1

27 березня відбулась онлайн-зустріч фахівців на тему “Навчання миробудуванню та міжсекторальний аналіз у конфлікті”, яку провела спікер доктор Галина Хармат. Це зустріч у межах програми “Peace and Conflict Study”: Міждисциплінарні підходи у навчанні “Миробудівництва та конфліктології у світі та в Україні”, яку організували Центр Лідерства ОНУ ім. І. І. Мечникова та Українська Спільнота практиків діалогу.

Ця зустріч організована для аудиторії викладачів університетів, які прагнуть запровадити спецкурси з миробудування або конфліктології; практиків, які працюють над розбудовою миру в Україні. Під час зустрічі говорили про методології та принципи, що формують вивчення миру та програм з миробудування в провідних академічних установах світу; відмінності між позитивним та негативним миром; міжсекційні ідентичності під час конфлікту та війни за допомогою інтерактивної вправи. На цьому заході була присутня доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Юліана Білаш.

Захід відбувався у форматі онлайн на платформі ZOOM.

Допис підготувала Юліана БІЛАШ