КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ

Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

IMG 9994 2

18 квітня 2024 року відбувся вебінар серії Research Smarter на тему “Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії”, на якому була присутня доцент кафедри безпеки виробництва та механізації виробничих процесів у тваринництві Юліана Білаш. Вебінар пройшов на платформі ZOOM, консультантом якого була кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова,Customer Succes Consultant.

Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом.

Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал. Приєднуючись до семінарів Clarivate, можна дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.

Допис підготувала Юліана БІЛАШ