КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ

Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

Screenshot 2

16 жовтня 2024 року доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Лариса Гордійчук взяла участь у семінарі «Дуальна аграрна освіта: досягнення та виклики в процесі євроінтеграції», яку проводив Науково-методичний центр ВФПО в партнерстві зі Сумським національним аграрним університетом.

На семінарі було представлено:

- кейси впровадження дуальної форми здобуття освіти Сумського національного університету, Поліського національного університету, ВСП «Мигійський фаховий коледж» Миколаївського національного аграрного університету, а також досвід Німеччини на прикладі Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина);

- досвід навчання здобувачів-дуальників на виробництві. Позицію роботодавців щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти презентували фахівці з розвитку персоналу ПрАТ «МХП» та ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс».

Семінар був цікавим та пізнавальним, багато нової інформації та корисних лекцій.

Допис підготувала Лариса ГОРДІЙЧУК, доцент