EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

11 березня цього року розпочинається сорокавосьмиденний Великий піст, «Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння» (2Кор. 6:2). Справді зараз найблагодатніша пора церковного року, час Великого посту. Цієї пори всі християни чекають з нетерпінням, кожен знає, що це найкращий час для очищення душі, для покаяння. Настає час, коли ми можемо серцем відчути Божу ласку, коли Господь особливо чує наші молитви.

 

 

 «Піст є лікарством» - говорить Іван Золотоуст. Коли лікуємо тіло, яка точність потрібна: в якій кількості, коли приймати і т.д. Також потрібна уважність у лікуванні душі.
Великий піст – це пора для переосмислення, усвідомлення пройденого етапу життя, достойного приготування до зустрічі Воскресіння Ісуса Христа. Основна ціль посту – зупинитися, заглибитися у своє серце, знайти усе, що забруднило його та спробувати очиститися, щоб з чистим душевним станом вступити у Святу Пасху. Мета посту – хліб духовний, нове народження, весняне пробудження, перемога над дияволом, гострий меч гріхам. Він потрібний людині, як птиці крила, щоби піднятися у небо. Він – найбільший життєвий досвід, що дає надію спасіння наших душ. Суть посту – навчитися жертвувати добрими ділами, приємними і милими серцю. Але немає жодної користі від посту тому, хто обмежує себе у їжі, але робить негідні поступки, сіє ненависть та зло до ближнього.
Сам Господь наш Ісус Христос подав нам приклад посту, бо перед виходом на проповідь Він у пості і молитві провів у пустелі сорок днів. Своїм ученикам Спаситель вказав на велику силу посту, бо з його допомогою перемагається гріх та виганяються навіть біси. (Мф. 17. 21).
Спаситель вознісся від нас на небо, і з цього часу Церква, виконуючи слова Христові, закликає своїх дітей до постування, як засобу, який необхідний для духовного зростання та ствердження в доброчесному житті, для перемоги над гріхом та лукавими духами, які спокушають до нього. Великі старозавітні і новозавітні праведники з допомогою посту досягнули святості та спасіння. Посту дотримувався пророк і боговидець Мойсей, творив чудеса та удостоївся бачити славу Божу. Посту дотримувався Ілля - удостоївся на вогняній колісниці бути взятим на небеса, а юний Данеїл був прославлений даром пророцтва і чудотворіння. Зі святою ревністю в пості троє отроків, яких за вірність Богові вкинули у піч, і вони не тільки залишилися живими, але й з радістю і співом прославляли Господа.
Беручи з них приклад, ми, навчені Христом і Його Святою Церквою, маємо в належний час дотримуватися посту, щоб і нам бути справжніми дітьми Божими та у вічності бути в Його Небесному Царстві. А також своїм постом зупинити в Україні війну, та під час виборів президента зробити свій правильний вибір.
Дорогі співробітники! Я хочу попросити милостивого Господа нашого Ісуса Христа в цей час, щоб вселив у наші серця мир, любов і вірність увсьому доброму, не допустив нікого із сімей наших до розлуки, до не виліковних хвороб і передчасної та несподіваної смерті. А дім наш і всіх, що живуть у ньому, зберіг від вогню, від злодійського нападу, всяких злих обставин, страху і диявольського переслідування. Так ми разом і окремо, явно і щиро будемо прославляти і оспівувати ім'я Твоє Святе, завжди, нині і повсяк час і навіки віків. Амінь.
Іван Ярошович

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru