КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

Для оптимізації освітньої програми із спеціальності «Фізична терапія,ерготерапія» проводяться зустрічі-обговорення науково-педагогічних працівників кафедри реабілітації та здоров'я людини з роботодавцями. На фото завідувач згаданої кафедри доцент Лабінський А.Й. в процесі такого обговорення з завідувачкою відділення реабілітації та лікарями Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» разом із запрошеними студентами-активістами.

15 05 21

Для майбутнього працевлаштування студентів –випускників кафедрою реабілітації та здоров'я людини факультету ВГЕП організовуються лекції-зустрічі працедавців із студентами. На фото директор санаторію «Любінь великий» п. Ціцюра З.С. розповідає про відкриття постковідної реабілітації в межах санаторію та потребу в спеціалістах реабілітаційного профілю.

14 05 21