EN   UA

КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Завідувач, доцент, кандидат біологічних наук Грицина Мирослава Романівна 

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

 

Foto 2

Виступ професора А. Я. Базилевича, Президента Світової федерації українських лікарських товариств

Захопливий круглий стіл “Історичні корені наукових доробок українців в Європі” відбувся 14 грудня в “Банк-Готелі” у Львові. Модераторами заходу були кандидат хімічних наук, голова благодійного фонду імені Григорія Нудьги Анатолій Бурдейний та кандидат медичних наук, доцент Олександр Лісняк.

Детальніше: Участь у Міжнародному медичному форумі “Медицина України та світу: основи, реалії та стратегічні...

1Студенти 1 курсу освітньої програми “Фармація” ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького разом із куратором доцентом Романом Федіним на занятті з “Національного виховання” та студенти 2 курсу цієї ж ОП, зі старшим викладачем Оленою Колещук на занятті з “Біоетики” відвідали музей хвороб людини. Музей був створений у 1896 році при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького (на той час Львівський університет імені Яна Казимира). Спеціально для цього була зведена будівля, а першим директором кафедри-музею став польський професор Онджей Обжут.

Детальніше: Екскурсія студентів-фармацевтів до музею хвороб людини

2

15 листопада 2023 року до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом на кафедрі фармації та біології ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького відбувся круглий стіл на тему “Цукровий діабет: соціальні та медичні проблеми”, який організували викладачі біологічної хімії кандидат хімічних наук Надія Гринчишин, кандидат біологічних наук Ольга Демків та студенти, які навчаються за спеціальностями 226 “Фармація, промислова фармація”.

Детальніше: Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

MyCollages 10
19 жовтня 2023 р. відбулася зустріч представника компанії «Фармастор» пані Ганни Княжанської зі студентами спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та колективом кафедри фармації та біології.
Під час зустрічі пані Ганна Княжанська презентувала компанію «Фармастор», одного із провідних фармрітейлерів на ринку України, який об'єднує мережі «Аптека доброго дня», «Перша соціальна аптека», «Express аптека».

Детальніше: Зустріч зі стейкхолдерами

01
В день захисників України кафедра фармації та біології разом з студентами, викладачами та працівниками Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького у духовному супроводі капелана отця Віталія Карамана звершили молитовну паломницьку подорож до Святоуспенської Унівської Лаври.

Детальніше: Молитва за Україну

1
Молодь охоче пізнає світ довкола та з радістю навчається. Студенти - фармацевти другого курсу відвідати аптеку-музей "Під угорською короною", де з захопленням слухали розповідь про історичне минуле та розвиток і становлення фармації у Львові. Студенти ознайомилися з технологію виготовлення і фасування ліків в аптеці, проводили ідентифікацію лікарської рослинної сировини, яка використовується для виготовлення лікарських засобів. Ексурсовод представила майбутнім фармацевтам зразки аптечного посуду XVIII – XX століття.

Детальніше: Екскурсія до аптеки-музею "Під угорською короною"

1
Студенти 4 курсу освітньої програми «Фармація» під керівництвом асистента кафедри Застрижної Марти Львівни провели практичне заняття з предмету «Фармацевтичне та медичне товарознавство» на базі аптеки «Доброго дня». Майбутні фармацевти мали можливість попрактикуватися і ознайомитися із проведенням внутрішньої перевірки контролю, отримання умов зберігання, посерійного відпуску медикаментозних препаратів.

Детальніше: Практичне заняття фармацевтів в аптеці

13
Студенти 1 курсу освітньої програми "Фармація" ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького разом з куратором доц. Федіним Романом Михайловичом на заняття з «Національного виховання» відвідали Аптеку-музей "Під чорним орлом". Аптека є найстарішою у Львові - заснована у 1785 році. Це єдина в Україні Аптека-музей де можна оглянути старовинне аптечне обладнання, травники, гербарії якими користувалися середньовічні аптекарі.

Детальніше: Екскурсія фармацевтів до Аптеки-музею "Під чорним орлом"

MyCollages

Позаду довгі 5 років не лише безтурботного студентського життя, але і кропіткої праці – навчання, здача іспитів, заліків, кроку 1 та кроку 2, захист кваліфікаційних робіт і, сьогодні, урочисте вручення дипломів.

Детальніше: Випускний 2023

MyCollages

На факультеті громадського розвитку та здоров'я відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт студентів освітнього ступеня "магістр", освітньої програми "Фармація", спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація". Екзаменаційна комісія в складі завідувача кафедри фармації та біології, канд. біол. наук, доцента Грицини М.Р., кандидатів фармацевтичних наук, доцентів Новікевич О.Т. та Федіна Р.М., канд. екон. наук, ст. викладача Бонецького О.О. під керівництвом головуючої доктор фармацевтичних наук професор, завідувач кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Бушуєвої Інни Володимирівни високо оцінила магістерські роботи випускників денної та заочної форми навчання.

Детальніше: Захист кваліфікаіційних робіт

01Під керівництвом доцента кафедри фармації та біології Федіна Романа Михайловича під час практики з «Промислової технології лікарських засобів» відбулася екскурсія студентів 4 курсу освітньої програми «Фармація, промислова фармація» на найстаріше підприємство, історія якого сягає понад 100 років, де виготовляють ліки. АТ «Галичфарм» є лідером у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини. Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як: ін’єкції в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.

Детальніше: Виробнича практика студентів - фармацевтів