EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України, суддя національної категорії з боротьби на поясах «Алиш» Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

 

2

 

Чемпіонка України — наша студентка.

Христина Басич - студентка I курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» нещодавно стала чемпіонкою Украни з вільної боротьби серед кадеті та виконала норматив “майстра спорту Українив” з вільної боротьби. Христина є вихованкою Сарненської ДЮСШ. Чемпіонат України відбувся в Харкові.

Детальніше: Наші найкращі

Сучасна сфера фізичної культури і спорту — це велика та розгалужена індустрія, яка потребує постійного інноваційного підходу до її розвитку та вдосконалення. Останнім часом зростає популярність спортивної діяльності та рухової активності серед різних верств населення, інтенсивно розвиваються оригінальні види та версії спорту з підвищеним ризиком. Фахівців з фізичної культури та спорту для фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової, реабілітаційної роботи, які спроможні здійснювати освітню і спортивно-оздоровчу діяльність на високому професійному рівні, бракує. Нині є попит на спеціалістів, що орієнтувались би на сучасні методи освіти і виховання особистості, та загалом пропагували б здоровий спосіб життя.

Детальніше: На факультеті ветеринарної гігієни, екології та права – нова спеціальність 017 «Фізична культура і...