Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

telegram

MyCollages 13

У місті Луцьку з 15 по 17 березня 2024 року відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років (U23). У змаганнях взяли участь 210 борців зі всієї України. Цей турнір є відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться у травні в Азербайджані.

Детальніше: Студенти вибороли золото та срібло на чемпіонаті України з вільної боротьби!

photo 2024 03 14 11 50 37

8–14 березня 2024 року в смт Воловець на Закарпатті відбувся чемпіонат України з армрестлінгу серед юніорів, молоді та дорослих.

У змаганнях взяли участь 470 спортсменів з 20 областей та м. Києва. Змагання проведено на високому організаційному рівні, а фінальні поєдинки транслювали наживо на телеканалі xsport!

Детальніше: Студент виборює два золота на Чемпіонаті України з армрестлінгу!

1

2 березня 2024 року у місті Дніпро відбувся Кубок України з фрі-файту та турнір “Захисник Вітчизни”.
Студенти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького в складі збірної Львівської області здобули такі результати:
▪️ Максим Пігура – І місце, до 63 кг, 19+;
▪️ Ростислав Сукач – І місце, до 84 кг, 19+;

1

Керівництво Університету вітає студентів з успішним виступом та бажає подальших успіхів на спортивних аренах!

Допис підготував Назарій Іваницький, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я

photo 2024 03 14 11 51 35

3 березня 2024 року в місті Ужгород відбувся Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Понад 100 спортсменів зі Львова, Івано-Франківська, Житомира, Києва, Тернополя, Хмельницького, Сум, Вінниці, Волині, Закарпаття взяли участь у цьому чемпіонаті.

Студентка спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Вікторія Діжак стала срібною призеркою на дистанції 10 000 метрів!

Детальніше: Срібло Чемпіонату України зі спортивної ходьби!

MyCollages 5

З 10 по 11 лютого 2024 року в ТРЦ “Victoria Gardens” пройшов Чемпіонат Львівської області з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та пара-спортсменів. У змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів з 31 команди області в загальній кількості 280 осіб.

Організація змагань традиційно була на високому рівні, всі спортсмени показали високу майстерність та запеклу боротьбу.

Детальніше: Студенти Університету взяли участь у чемпіонаті з армрестлінгу!

1

З 2 по 4 лютого 2024 року в м. Києві пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів у приміщенні.
Участь у змаганнях взяли 410 атлетів із 23 регіонів, у тому числі 4 заслужені майстри спорту України, 27 майстрів спорту України міжнародного класу та 83 майстри спорту України.

Детальніше: Перші перемоги з легкої атлетики у новому сезоні!

423161975 1734462247064052 512712374686859932 n

Уляна Рачинська, студентка спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького перемогла у номінації “Дивовижна завзятість року” конкурсу Puma Athletics Awards 2023, у якому змагаються найкращі атлети у семи номінаціях!
Нагадаємо, що 20-річна Уляна у 2023 році п’ять разів вигравала чемпіонати України й оновила особисті рекорди на 1 500 і 10 000 метрів, брала участь у молодіжному чемпіонаті Європи і чемпіонаті Європи з кросу, де фінішувала у топ-30.

Детальніше: Студентка Університету перемогла в конкурсі Puma Athletics Awards 2023!

photo 2024 01 26 16 42 03

З 20 по 21 січня 2024 року в м. Києві пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів.

Участь у змаганнях взяли 405 атлетів із 23-х регіонів, у тому числі 4 заслужені майстри спорту України, 20 майстрів спорту України міжнародного класу та 60 майстрів спорту України.

Детальніше: Студентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С....

DSC 1361

15 січня 2024 року під час зустрічі очільника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького в. о. ректора, професора Івана Парубчака, завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Богдана Семеніва та директора Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський фаховий коледж спорту” Андрія Окопного підписано договір про співпрацю між закладами освіти у сфері фізичної культури та спорту.

Детальніше: Підписано договір про співпрацю у сфері фізичної культури та спорту

IMG 414cf557e1f03aa4e6e9459af3cf6136 V
19 грудня 2023 року відбувся круглий стіл “Як бізнесу порозумітися з наукою?”. Його організатором став Український кластерний альянс – об’єднання організацій України заради розвитку кластерного руху та зростання економіки.
Розуміючи потребу комунікацій бізнесу й науки, отже, й освіти, яка повинна репрезентувати майбутнє і першого, і другого, гаранти освітніх програм галузі знань 01 “Освіта / Педагогіка” нашого Університету (професор Олеся Смолінська, доценти Богдан Семенів та Володимир Мартин) взяли участь у роботі цього інтеграційного бізнесового та наукового заходу.

Детальніше: Круглий стіл “Як бізнесу порозумітися з наукою?”

1

14–18 грудня 2023 року в смт Воловець на Закарпатті відбувся Кубок України з армрестлінгу. У змаганнях взяли участь 480 спортсменів з 22 областей України.
Студент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Вадим Савенко здобув дві золоті (1 місце серед молоді на ліву руку, 1 місце серед дорослих на праву руку) та одну срібну медаль (2 місце серед дорослих на ліву руку)!

Детальніше: Вадим Савенко здобув два золота та срібло на Кубку України з армрестлінгу!