EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

З 14 по 16 липня 2024 року у спортивному комплексі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся Всеукраїнський фінал ХІХ літньої універсіади з вільної та греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь 210 учасників з 28 закладів вищої освіти.

фото 11

Команда Університету в командному заліку виборола перше місце! Друге місце здобула команда Хмельницького національного університету та третє місце посів Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше: КОМАНДА УНІВЕРСИТЕТУ ПЕРЕМАГАЄ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФІНАЛІ ХІХ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ З ВІЛЬНОЇ ТА...

ф 2

15 липня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького під час ХІХ літньої універсіади з вільної та греко-римської боротьби відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків ректора Університету, доктора наук з державного управління, професора Івана Парубчака, декана факультету громадського розвитку та здоров’я, доктора ветеринарних наук, професора Руслана Пеленя та завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого тренера України, майстра спорту України, судді міжнародної категорії Богдана Семеніва зі заступником голови комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Олександром Ігнатком і заступником начальника Львівської філії комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Андрієм Босим.

Детальніше: РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ СПОРТУ У МЕЖАХ ХІХ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ З ВІЛЬНОЇ ТА ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ