EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

 

14 вересня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького, відбулася зустріч керівництва університету з представниками федерації регбі Львівщини, на зустрічі були присутні президент федерації регбі Львівщини народний депутат Петро Адамик, почесний президент федерації регбі Львівщини Юрій Грабовський, ректор ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького академік академії наук НААН, член- коор., професор Стибель В.В., декан факультету громадського розвитку та здоров'я професор Пеленьо Р.А., завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я Семенів Б.С.

Детальніше: Зустріч керівництва університету з представниками федерації регбі Львівщини


Колектив кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького вітає асистента #КФВСіЗ Біласа Павла Петровича , який став срібним призером Чемпіонату Світу з української боротьби на поясах у ваговій категорії 90+.
Вітаємо випускників факультету громадського розвитку та здоров'я ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького:
1. Шишак Софію- Чемпіонка Світу з української боротьби на поясах 1-ше місце
2. Яроша Назара- срібний Чемпіон Світу з української боротьби на поясах 2-ге місце
3. Ярушевського Ігора- бронзового Чемпіона Світу з української боротьби на поясах 3-є місце

Детальніше: Вітаємо!

IMG 253f74d15084042b49348c76f449b4dc V

Наше місто з 12 по 14 серпня 2022 року у спортивному комплексі Боско-Арена приймало національний чемпіонат серед молоді, дорослих та ветеранів! У змаганнях взяли участь 18 команд, майже з усіх куточків України, загальною кількістю 267 спортсменів.

Збірну команду Львівської області на цьому чемпіонаті представляло 62 спортсмена, які показали високий рівень підготовки та вибороли 42 медалі! ( 🥇13, 🥈13, 🥉16)

У загальнокомандному заліку наша збірна посіла:
1🏆місце серед молоді
1🏆 місце серед дорослих!

👉 Переможцями та призерами стали вступники та викладач кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького

Серед молоді:
🥈🥈 Пріц Олександр (60кг) - ліва рука 2 місце, права рука 2 місце

🥉🥇Савенко Вадим (65 кг) - ліва рука 3 місце, права рука 1 місце

Дерефінка Михайло (75 кг) - ліва рука 5 місце, права рука 4 місце

Богдан Тарас (80 кг) - ліва рука 8 місце, права рука 9 місце

Серед дорослих:
🥇🥇 Іваницький Назарій (55 кг) - ліва рука 1 місце, права рука 1 місце (викладач кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я)

🥉 Пріц Олександр (60 кг) - ліва рука 3 місце

IMG 6a1e71126e85802ed7427a6b42c7c04d V

Щиро вітаємо нашого співробітника кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, старшого тренера національної збірної команди України з боксу серед юнаків, хлопців та дівчат 2008-2009 р.н. Шана Василя Андрійовича та збірну команду України з боксу U-14 з перемогою на Чемпіонаті Європи з боксу, який проходив в Туреччині з 10- 21 серпня 2022 року завоював 🥈друге загально командне місце.

IMG 879dddbe2c19e615ddb880cfba6a33d6 V

З 28-31 липня 2022 року у містах Дуррес та Тірана, на прохання Федерації стрільби з лука Республіки Албанія відбувся семінар з теорії та практики стрільби з лука для місцевих тренерів.
На цей семінар був запрошений доцент кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького Калиніченко Олександр Миколайович. Також Олександр Миколайович провів майстер клас початкового навчання основам техніки стрільби з лука.

Детальніше: Семінар з теорії та практики стрільби з лука

28 червня 2022 року відбулась гостьова лекція в Zoom форматі на тему: "Методи розвитку фізичних якостей у спорті" для студентів та викладачів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, спеціальності 017 "Фізична культура і спорт". Провів лекцію доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України м. Київ Олешко Валентин Григорович.

Детальніше: Гостьова лекція

Вітаємо студента-випускника 2-го курсу СП спеціальності "017 фізична культура і спорт" Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького Лавського Владислава, який став чемпіоном відкритої першості м. Луцьк "Разом до перемоги" з результатом 2м 16см.

Вітаємо особистих тренерів та тренерський штаб!

Детальніше: Лавський Владислав - чемпіон відкритої першості м. Луцьк "Разом до перемоги"

24 червня 2022 студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт складали комплексний кваліфікаційний іспит на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».
Комплексний кваліфікаційний іспит дозволил оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, компетентностей якими має володіти сучасний випускник навчального закладу вищої освіти з кваліфікацією бакалавра Фізична культура і спорт.

Детальніше: Студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт складали комплексний кваліфікаційний іспит на...

Вітаємо студентку 1-го курсу СП спеціальності "017 фізична культура і спорт" Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького Анастасію Альпєєву, яка стала віце-чемпіонкою рейтингового турніру Matteo Pellicone в Римі!

Вітаємо особистих тренерів та тренерський штаб!

Детальніше: Вітаємо!

В рамках співпраці між кафедрою порівняльних цивілізаційних студій Ягелонського університету республіки Польща та кафедрою фізичного виховання, спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького 14 червня 2022 року відбулась гостьова лекція в Teams-форматі на тему:"Філософські роздуми про зміни в людській ідентичності в середовищі, сформованому інтернет-ботами" для викладачів ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького спеціальності 017 "Фізична культура і спорт". Провела лекцію доктор гуманітарних наук у галузі філософії Пауліна Тендера.

Детальніше: Гостьова лекція

Вітаємо студентку 1-го курсу спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького Годик Наталію, яка стала бронзовим призером на Міжнародному турніру з боксу "Bornemissza", який проходив в Угорщині з 6 по 12 червня у м. Егер. У турнірі брали участь 250 учасниць з 12 країн.

Детальніше: Вітаємо!