Колектив
- Деталі
-
Опубліковано: 10 вересня 2020
-
Перегляди: 11910
МАРТИН ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ - завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту.
Освіта: вища, у 1972 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; 9.01.1985 року захистив дисертацію на тему: «Методы текущего контроля специальной физической подготовленности тяжелоатлетов высокой квалификации»; 3.07.1985 року присуджений науковий ступінь кандидата педагогічних наук; 25.10.1988 року присвоєно вчене звання доцента.
Кар’єра: 1975-1987 роки - старший викладач Львівського державного медичного інституту; 1987-1989 роки - завідувач кафедри фізичного виховання Львівського інституту прикладного і декоративного мистецтва; 1993-2009 роки - завідувач кафедри атлетичних видів спорту; 2009-2017 роки - доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури; у 2020 році – доцент кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту Національного університету кораблебудування, м. Миколаїв; з 1 вересня 2021 року – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій мені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських силових видів спорту; розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у силових видах спорту.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 120 наукових статей, 2 монографії, 5 авторських свідоцтв та патентів на виходи, 7 наукових праць опублікованих в міжнародних наукових виданнях та 4 навчально-методичних посібника.
Дисципліни, які викладає:
Атлетизм.
Підвищення спортивної майстерності.
Теорія та методика спортивного тренування.
Інша інформація:
Науковий керівник наукової теми ЗП НДР на 2006-2010 рр. Мінсім’їмолодьспорту України за шифром 2.3.3. зі спеціальності 24.00.01.»Моде-лювання підготовленості кваліфікованих жінок-спортстменок у силових видах спорту».
Науковий керівник теми згідно плану НДР ЛДУФК на 2011-2015рр.: «Моделювання та прогнозування інтегральної підготовки кваліфікованих спортсменів різної статі у силових видах спорту».
Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
СЕМЕНІВ БОГДАН СТЕПАНОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України, суддя міжнародної категорії.
Освіта : вища, у 2001 році закінчив Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С.З.Ґжицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія молока і молочних продуктів» та здобув кваліфікацію інженера-технолога. У 2005 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію викладач фізичного виховання і спорту. У 2009 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію магістр фізичного виховання і спорту, викладач вищого навчального закладу. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Формування спеціальних фізичних якостей майбутніх фахівців харчових технологій у процесі фізичного виховання» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). У 2018 році отримав вчене звання доцента кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Кар’єра: з 2001року до тепер - тренер-викладач з вільної боротьби ВФСТ «Колос»; 2004 - 2010 викладач фізичної культури та основи здоров’я Львівського професійного політехнічного ліцею; 2010 -2013 роки- асистент, а з 2013 року – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького. У 2017 році обраний за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура і спорт, підвищення рівня фізичних якостей та формуванням рухових навичок студентів в процесі фізичного виховання та під час навчально-тренувальних занять, розробка та обґрунтування методики профільної фізичної підготовки студентів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 50 наукових статей, з яких: наукові публікації включені у наукометричні бази – 9; наукові публікацї включені до переліку фахових видань МОН України - 20; інші наукові праці – 4; подручники -1; навчальні посібники – 7.
Підвищення кваліфікації:Вища школа міжнародних стосунків та суспільних комунікацій м. Хелм (Польща) за програмою підвищення кваліфікації «Трансформація науково-педагогічних методик в закладах вищої освіти на етапі інтеграції України до Європейської спільноти». Сертифікат від 7 червня 2018 року. Підвищення кваліфікації тренерів-викладачів з вільної боротьби з 18.06.2020р по 27.06.2020 року Хмельницький національний університет свідоцтво ХМ 02071234/ 50-038.
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Теорія і методика в обраному виді спорту;
Підвищення спортивної майстерності;
фізичне виховання.
Додаткові відомості :
Сертифікат В2 з польської мови.
Тренер-викладач вищої категорії з вільної боротьби №917 від 24.07.2020 року.
E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ПРИСТАВСЬКИЙ ТАРАС ГРИГОРОВИЧ – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров'я, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи.
Освіта: у 1997 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури.
Кар’єра: 1998-1999 роки – викладач Західноукраїнського колегіуму; 1999 – 2002 роки - асистент кафедри фізичного виховання Львівської державної академії ветеринарної медицини; 2002 - 2021 роки - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини т біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична та технічна підготовленість легкоатлетів відповідно кваліфікаційних моделей; методика навчання техніки легкоатлетичних вправ; фізичне виховання студентів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: опубліковано понад 52 наукові праці, 4 посібника. Також автор наукових статей, опублікованих у фахових періодичних виданнях, зокрема тих, які входять до науково-метричних баз Scopus та Web of Science.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Легка атлетика з методикою викладання.
Фізичне виховання.
Підвищення кваліфікації: 01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
МУСІЄНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА - доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, кандидат біологічних наук.
Освіта: у 1999 році закінчила біологічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фізіологія людини і тварин»; 1999–2002 роки – навчання в аспірантурі на кафедрі біофізики Львівського національного університету імені Івана Франка; 2003 рік – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему: «Зміни функціональної активності деяких залоз внутрішньої секреції внаслідок фізичного навантаження вправами Хатха-Йоги» за спеціальністю 03.00.13 – фізіологія людини і тварин; 2004–2006 роки – навчання на факультеті післядипломної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фізична культура і валеологія»; 2013 – отримала звання доцента кафедри фізичного виховання.
Кар’єра: 2003-2010 роки – викладач біологічної хімії Львівського державного медичного коледжу імені Андрея Крупинського; 2004-2007 роки – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання (біомеханіка) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; 2007-2009 роки – доцент кафедри фізичного виховання (фізичне виховання) Львівського інституту економіки і туризму; 2009-2015 роки – доцент кафедри фізичного виховання (фізичне виховання) Львівської державної фінансової академії; 2015-2021 роки – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання (біомеханіка, адаптивне фізичне виховання, метрологічний контроль у фізичному вихованні) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
Коло наукових інтересів: вплив фізичних навантажень різної потужності і спрямованості на організм людини; адаптивне фізичне виховання осіб з інвалідністю.
Основні наукові та навчально-методичні праці: наукові публікації включені у наукометричні бази та до переліку фахових видань МОН України Index Copernicus - 16; монографії – 1; методичні рекомендації – 3.
Підвищення кваліфікації: 04.03.2019 ˗ 04.04.2019 ˗ стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка, кафедра фізичного виховання та спорту.
Додаткові відомості: володію іноземними мовами (російська, польська, французька, англійська).
Еmail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
КАЛИНІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, Заслужений тренер України, майстер спорту, суддя національної категорії.
Освіта: вища, у 1974 році з відзнакою закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання»; У 1995 році закінчив навчання в аспірантурі Українського державного університету фізичного виховання (м.Київ) та захист дисертації кандидата педагогічних наук (за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика фізичного виховання, спортивного тренування та оздоровчої фізичної культури) на тему: «Формування структури рухових дій стрільців з лука за допомогою використання технічних засобів навчання». У 1995 році присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У 1996 році присвоєно вчене звання доцента. У 2019 році присуджено звання «Заслужений тренер України».
Кар’єра: 1976-1996 роки - старший викладач Львівського політехнічного інституту; 1996-2017 роки - доцент кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка»; з 1999 по 2014 рік - Заступник директора Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного Університету “Львівська політехніка”; з 18 лютого 2019 року – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика стрільби з лука; проблеми формування та руйнування рухових навичок і рухових стереотипів спортсменів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор 86 науково-методичних публікацій з яких: наукові публікації включені до переліку фахових видань МОН України - 8. Співавтор одного підручника та трьох навчальних програм зі стрільби з лука для ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ (1990, 1995, 2001 р.р.). Головні напрямки науково - методичних напрацювань пов’язані з теорією та практикою стрільби з лука.
Підвищення кваліфікації: З 5 травня по 17 червня 2021 році пройшов курс підвищення кваліфікації (стажування) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.
Дисципліни, які викладає:
Основи теорії та методики фізичного виховання.
Професійна етика спорту.
Теоретичні основи інваспорту.
Інша інформація:
З 2001 року Експерт Всесвітньої організації „Solidarity” при Міжнародному Олімпійському комітеті (МОК). Як експерт міжнародної федерації стрільби з лука та як представник «Solidarity» проводив семінари для тренерів у містах: Прага, Варшава, Тегеран, Мадрид, Любляна, Рига, Клайпеда. Експерт міжнародного журналу для лучників “The Glade” (Англія) та журналу “Archery”(Японія). Володіє англійською та польською мовами.
Спортивна діяльність:
Майстер спорту стрільби з лука (1972), кандидат в майстри спорту стендової стрільби (1973). Суддя Національної категорії стрільби з лука (2004). Заслужений тренер України (2019), підготував 25 майстрів спорту та одного МСМК.
Громадська робота:
З 1993 року і по теперішний час - Президент Львівської обласної федерації стрільби з лука. З 2001 року і по теперішний час член виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області. З 2012 року – член громадської ради з питань розвитку фізичної культури і спорту м. Львів. З 2000 по 2005 рік - голова колегії суддів Національної федерації стрільби з лука України. Як головний суддя Федерації стрільби з лука України приймав участь у міжнародних семінарах для суддів стрільби з лука в Румунії та Туреччині.
Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
СМОЛІНСЬКА ОЛЕСЯ ЄВГЕНІВНА – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я. У 1993 році закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника. 1999 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова захистила кандидатську дисертацію «Лінгводидактичні основи національно-мовного виховання особистості засобами українського фольклору» (спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання української мови). У 2008 році здобула вчене звання доцента кафедри української мови.
У 2015 році в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка захистила дисертацію з теми «Теоретико-методологічні засади організації культурно-освітнього простору педагогічних університетів України», здобувши науковий ступінь доктора педагогічних наук. Від 2019 року – професор кафедри філософії та педагогіки.
Сфера наукових інтересів: педагогіка та психологія вищої освіти, сучасні технології та методики навчання, українська народна педагогіка, фольклор, освітній менеджмент.
Авторка понад 170 наукових праць, серед яких 3 навчальні посібники із грифом МОН України, 4 статті із видань з переліку Scopus, 3 – Web of Science. Автор і співавтор 4 монографій.
Відзнаки: нагороджена грамотами МОН України та голови Львівської обласної ради.
Здобутки: 3 місце Всеукраїнського конкурсу «Кращий викладач української мови у ВНЗ України - 2010».
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ВАЦЕБА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА - кандидат педагогічних наук, професор, відмінник освіти України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
У 1988 році закінчила з відзнакою Львівський державний інститут фізичної культури (нині університет). В студентські роки обиралася депутатом Львівської міської ради.
Активно займалася спортом - виступала у складах жіночих команд майстрів з баскетболу: «Сталь» (Дніпропетровськ) та «ДБК» (Львів).
Працювала викладачем Івано-Франківського технікуму фізичної культури (1988-1990). Згодом навчалася в аспірантурі Львівського державного інституту фізичної культури, успішно захистивши в Національному університеті фізичної культури та спорту (Київ) кандидатську дисертацію за темою «Спортивно-гімнастичний рух в Західний Україні (кін. XIX ст. – 30-і роки XX ст.)».
Від 1994 до 2009 року працювала у Львівському державному університеті фізичної культури на посадах викладача, заступника декана, декана, завідувача кафедри, проректора з наукової роботи та зовнішніх зав’язків.
У 1997–2000 рр. член спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. У 2000–2006 роках – учений секретар спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій Львівського державного університету фізичної культури. Від 1997 року ініціатор та організатор проведення у Львові масштабних наукових конференцій «Молода спортивна наука України» та заснування однойменного збірника наукових праць; ініціатор заснування у ЛДУФК першого в галузі фізичної культури і спорту електронного наукового видання «Спортивна наука України». У 2009–2011 роках – член спеціалізованої вченої ради Волинського державного університету імені Лесі Українки.
Автор майже 300 наукових праць з історії, теорії та методики фізичного виховання та спорту, трьох підручників, монографії з історії західноукраїнського спортивного руху; підготувала 13 кандидатів наук.
Від 2009 до 2018 року працювала на посаді заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.
Упродовж 2018 - 2023 років – заступник директора з навчально-спортивної роботи Львівського фахового коледжу спорту.
Керівник робочої групи МОН України та автор державного стандарту фахової передвищої освіти за спеціальністю 017 Фізична культура і спор галузі знань 01 Освіта/Педагогіка (наказ Мінмолодьспорту України від 11 січня 2022 року, №46).
Бере активну участь у громадському житті Львівщини та України - один із засновників Олімпійської Академії України та багаторічний керівник Львівського регіонального відділення Олімпійської академії України (1991 – до нині), від 1995 року виконує обов’язки відповідального секретаря відділення НОК України у Львівській області, є членом комісії НОК України «Олімпійська освіта та культура» та головою комісії «Закордонне українство»; упродовж багатьох років є членом правління обласного товариства «Україна – Світ» по зв’язках із українцями за кордоном.
За досягнуті успіхи в роботі неодноразово заохочувалася керівництвом обласної влади, місцевих органів самоврядування, міністерств та відомств України.
ОЛЕШКО ВАЛЕНТИН ГРИГОРОВИЧ - професор кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, почесний працівник фізичної культури і спорту.
Освіта:
1976 – Київський державний інститут фізичної культури і спорту (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України) за спеціальністю фізична культура і спорт
1979 – аспірантура Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
2005 – докторантура Національного університету фізичного виховання і спорту України
Досвід професійної діяльності
1979–1980 – молодший науковий співробітник проблемної науково-методичної лаботаторії високих тренувальних навантажень Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
1980–1983 – викладач кафедри важкої атлетики Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України) та викладач кафедри з погодинною оплатою
1983–1986 – старший викладач, доцент кафедри важкої атлетики і боксу Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
1986–1988 – доцент кафедри важкої атлетики і боксу Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
1988–1994 – завідувач кафедри важкої атлетики і боксу Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
1994–1996 – доцент кафедри спортивних єдиноборств Українського державного університету фізичного виховання і спорту (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
1996–1997 – декан з роботи з іноземними студентами Українського державного університету фізичного виховання і спорту (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
1997–2002 – доцент кафедри спортивних єдиноборств Українського державного університету фізичного виховання і спорту (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
2002–2005 – докторант кафедри силових видів спорту і фехтування Українського державного університету фізичного виховання і спорту (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України)
2005–2006 – доцент кафедри силових видів спорту та фехтування Національного університету фізичного виховання і спорту України
2006–2011 – завідувач кафедри силових видів спорту та фехтування (на посаді професора) Національного університету фізичного виховання і спорту України
з 2011 – завідувач циклом силових видів спорту кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України
2019-2020 – завідувач кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України
З 2020 – професор кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України
Дисертаційні праці:
1982 – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук з теми «Управление состоянием тренированности как важнейшее условие повышения эффективности подготовки тяжелоатлетов к соревнованиям»
2014 - дисертація на здобуття наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту на тему: «Моделювання, відбір і орієнтація в системі підготовки спортсменів (на матеріалі силових видів спорту)»
Наукові інтереси
моделювання, відбір та орієнтація підготовки спортсменів у силових видах спорту
Основні наукові праці
Автор (співавтор) 140 наукових та навчально-методичних праць, серед яких:
Олешко В.Г. Силові види спорту. / В.Г.Олешко. – Підручник для вузів фізичного виховання. – К.:Олімпійська література, 1999. – 287 с.
Атлетизм. / О.І. Пуцов, І.О. Капко, В.Г. Олешко. – Навчальний посібник. - К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2007. – 232 с.(у співавторстві).
Олешко В.Г. Підготовка спортсменів у силових видах спорту: {{Навчальний посібник}}. / В.Г. Олешко. – К.: ДІА, 2011. – 444 с.
Олешко В.Г. Моделювання, відбір, та орієнтація підготовки спортсменів у силових видах спорту. Монографія / В.Г. Олешко. – К.: Вид-во «Центр учбової літератури», 2013. – 252 с.
Олешко В.Г. Важка атлетика. Навчальна програма для ДЮСШ, СДЮШОР, УОР та ШВСМ / В.Г. Олешко, І.О. Пуцов, К.В. Ткаченко. – К.: Державна служба молоді та спорту України, НОК, Федерація важкої атлетики України, 2011. – 80 с.
Навчальні дисципліни, які викладає:
Теорія та методика викладання обраного виду спорту (важка атлетика)
Практикум зі спортивного удосконалення (важка атлетика)
Професійна і громадська діяльність
з 1976 член, а з 1996 керівник комплексної наукової групи з науково-методичного забезпечення збірної команди України з важкої атлетики
1985–1995 – голова колегії суддів Федерації важкої атлетики України
з 1983 – член президії, а згодом член виконкому Федерації важкої атлетики України
1989–2000 – президент Федерації важкої атлетики м. Києва
Спортивні досягнення:
з 1993 – суддя ІІ Міжнародної категорії з важкої атлетики
з 2005 – суддя І Міжнародної категорії з важкої атлетики
Відзнаки та нагороди:
2001 – знак «Відмінник освіти України»
2001 – сертифікат стипендіата Національного олімпійського комітету України
2004 – Подяка Київського міського голови
2005 – Почесна грамота Верховної Ради України
2007 – почесний працівник фізичної культури і спорту України
2009 – Почесна грамота Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту
2009 – Подяка Національного олімпійського комітету України
2012 – Почесна грамота Національного олімпійського комітету України
ГАЛАШКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ - доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, Заслужений тренер України, Майстер спорту України, суддя національної категорії.
Освіта: вища, у 1995 році закінчив Харківський державний інститут фізичної культури за спеціальністю “Фізична культура” та здобув кваліфікацію спеціаліста, викладача фізичної культури. У 1996 році закінчив Харківський державний інститут фізичної культури за спеціальністю “Олімпійський та професійний спорт” та отримав кваліфікацію тренера з важкої атлетики. У 2018 році закінчив Харківську державну академію фізичної культури, здобув кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія”, спеціалізація “Фізична реабілітація”, професійна кваліфікація “фахівець з спортивної реабілітації”. У 2013 році захистив дисертацію на ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту із спеціальності олімпійський і професійний спорт за темою “Система відбору й прогнозування успішності спортивної діяльності у силових видах спорту (армспорт, гирьовий спорт)”. У 2019 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фізичного виховання Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва.
Кар’єра: 1996-1997 – викладач кафедри важкої атлетики та боксу Харківського державного інституту фізичної культури. З 1997 року старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Харківського державного медичного університету. З 2008 старший викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини з курсом фізичного виховання та спорту, заступник завідувача кафедри з навчальної роботи, з 2014 року доцент цієї кафедри. З 2017 по 2022 року доцент кафедри фізичної культури Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва. З 2024 працюю на кафедрі кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я ЛНУВМтаБ
1993 році присвоєно звання МС. Екс рекордсмен серед юніорів з гирьового спорту в поштовхі.
З 1995 року тренер з гирьового спорту та армспорту, з 2005 року головний тренер Харківської області з гирьового спорту.
У 2004 році присвоєно звання Заслужений тренер України з гирьового спорта (на теперішній час підготовлено більше 50 МСМК та МС)
Коло наукових інтересів: олімпійський та професійний спорт, фізична культура, фізична реабілітація, ерготерапія. Система відбору та прогнозування в силових видах спорту, методи реабілітації та запобігання травмування в професійній діяльності, здоровий спосіб життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: понад 70 науково-методичних праць, з них 2 патенти, 2 учбових посібника, 2 монографії, у тому числі 24 наукові праці, опубліковані у вітчізняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.
Підвищення кваліфікації: У 2018 році Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im.Jedrzeja Sniadeckiego w Gdansku. Completed a 180-hours (6 ECTS credits) scientific-didactic internship in “Academic level education for Bachelor and Master degree of Physical Culture, Sports and Tourism in the European Union” at Gdansk University of Physical Education and Sport.
Додаткові відомості: сертифікат з англійської мови В2, нагороджений неодноразово грамотами Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, лауреат та переможець конкурсів кращій тренер та викладач Харківської області. “Знак Пошани”- міністерство оборони. Учасник бойових дій.
ЛАПШИНА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА - кандидатка педагогічних наук, доцентка, майстер спорту, відмінниця освіти та науки України, володарка почесної відзнаки "Медаль Святого Петра Могили" за значений внесок у розбудову національної освіти, науки, духовності.
Освіта: вища, у 1962 році закінчила Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура» та здобула кваліфікацію викладачки фізичної культури.
У 1992 році захистила кандидатську дисертацію у Київському державного інституту фізичної культури на тему: «Психофізіологічне обґрунтування спеціальної фізичної підготовки (на прикладі редакторського фаху)».
У 1995 році отримала вчене звання доцента кафедри фізичного виховання і спорту Української академії друкарства.
Кар’єра: З 1962 до тепер тренер-викладач зі спортивної аеробіки та фітнес-аеробіки, 1962-1963 працювала викладачкою в Українському поліграфічному інституті ім. І. Федорова, 1963-1964 – лаборанткою УПІ ім. І. Федорова, 1965-1975 – викладачкою, 1975-1985 – старшою викладачкою, 1991-1993 – кандидаткою наук, 1995- 2023 – завідувачкою кафедри фізичного виховання Української академії друкарства. З 2024 працюю на кафедрі кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я ЛНУВМтаБ ім. С. З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура і спорт, підвищення рівня фізичної підготовленості студентів в процесі фізичного виховання та під час навчально-тренувальних занять, розробка та обґрунтування методики профільної фізичної підготовки студентів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 50 наукових статей, з яких: наукові публікації включені до переліку фахових видань МОН України - 10; інші наукові праці – 4; підручники -2; навчальні посібники – 5.
Підвищення кваліфікації: У грудні 2021 році в м. Дініпро – Львів, тема «Розширення спортивних горизонтів» . Сертифікат №09-3К (60 годин - 2 кредити).
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Гімнастика з методикою викладання;
Спортивна аеробіка;
Додаткові відомості:
Тренерка збірної команди зі спортивної аеробіки та фітнес-аеробіки.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ЛУК’ЯНЧЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ - доктор педагогічних наук, професор кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта. У 1974 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури спеціальність «Фізичне виховання», кваліфікація – викладач фізичного виховання.
У 1994 році захистив дисертацію на тему «Методика реалізації індивідуального підходу в розвитку швидкісно-силових якостей юнаків 15-17 років з використанням ЕОМ» із присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук із спеціальності 13.00.04 – теорія і методика фізичного виховання, спортивного тренування і оздоровчої фізичної культури.
У 1995 році присвоєно вчене звання доцента, а у 2002 році – вчене звання професора.
У 2012 році захистив дисертацію на тему «Теоретико-методичні засади розвитку педагогіки здоров’я в Україні» із присудженням наукового ступеня
доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
Кар’єра:
1975 – 1976 рр. – викладач кафедри фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного інституту імені Івана Франка.
1976 – 1990 рр. – вчитель фізичної культури середніх шкіл №14 та №16 міста Дрогобича.
У 1991 – 1996 рр. – доцент кафедри фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного інституту імені Івана Франка.
1996 – 2003 рр. – завідувач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання.
1997 – 2013 рр. – декан факультету фізичного виховання.
2003 – 2016 рр. – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
З лютого 2013 р. – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку університету.
З 2017 р. – директор навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я.
З 2022 року – доктор педагогічних наук, професор кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: підвищення спортивної майстерності, греко римська боротьба, теорія і методика фізичного виховання, педагогіка здоров’я, основи здорового способу життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор понад 135 наукових та науково-методичних праць з теорії і методики фізичного виховання, питань педагогіки здоров’я, а також здорового способу життя.
Під його керівництвом захищено: 2 дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук та 5 дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук.
ГУРТОВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА – старша викладачка кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, кандидат наук з фізичного виховання та спорту.
Освіта: вища, у 2005 році закінчила Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію викладач фізичного виховання і спорту. У 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Удосконалення занять фізичним вихованням студенток засобами комплексного використання аквааеробіки і ритмічної гімнастики» за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.
Кар’єра: з 2006 року до 2023 року – старший викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка».
Коло наукових інтересів: удосконалення навчально-виховного процесу з фізичного виховання здобувачів вищої освіти, формування фізичної культури особистості студентської молоді.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор близько 100 публікацій, в тому числі 5 Патентів на корисну модель,3колективних монографій та 6 статей у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus
Підвищення кваліфікації: Львівський Національний університет імені Івана Франка, довідка № 2392-В від 31.05.2018, «Особливості роботи кафедри фізичного виховання Львівського Національного університету ім. І.Франка, 6 кредитів.
Закордонне стажування: Куявський університет (Влоцлавек, Республіка Польща): 3.08. 2020 – 1. 09. 2020 / Сертифікат № від 11/09/2020 «Педагогічна та психологічна освіта як складова частина системи освіти України та країн ЄС»/ 180 год/6 кредитів.
Львівський Національний університет імені Івана Франка, довідка № 1292-В від 10.05.2023, «Особливості роботи кафедри фізичного виховання Львівського Національного університету ім. І.Франка, 6 кредитів
Найменування закріплених навчальних дисциплін: Туризм і спортивне орієнтування. Олімпійський і професійний спорт. Виробнича практика у ДЮСШ, СДЮСШОР, спортивні клуби, федерації.
БАБИЧ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ - старший викладач, майстер спорту України.
Освіта: вища, у 2000 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «викладач фізичного виховання та спорту». У 2020 році здобув професійну кваліфікацію «магістр маркетингу» у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Кар’єра: 2006-2009 роки – асистент, а з 2009 року по теперішній час - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя, силові види спорту.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 40 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 5 навчально-методичних рекомендацій, 2 навчальних посібники.
Підвищення кваліфікації: стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка з 12.03.по 12.04. 2018 року за напрямом «Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі»;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Атлетизм та силові види спорту.
Фізичне виховання.
Спортивне вдосконалення з важкої атлетики.
Додаткові відомості: сертифікат В2 з англійської мови №001000148 від 30.03.2021 року. м.Київ.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ПРОЦЬ РОМАН ОМЕЛЯНОВИЧ – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта: вища, у 2000 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю 7.01.01.03. «ПМСО. Фізична культура» та отримав диплом спеціаліста, у 2009 – аспірантуру, а в 2015 році успішно захистив кандидатську дисертацію «Етнопедагогічні засади військово-патріотичного виховання молоді засобами фізичної культури і спорту» за спеціальністю 13.00.07 - теорія і методика виховання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. У 2020 році отримав звання доцента.
Кар’єра: 2001-2006 роки – викладач кафедри спортивних дисциплін і методики їх викладання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 2006-2009 – аспірант Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, з 2009-2011 – старший викладач кафедри спортивних дисциплін і методики їх викладання, 2011-2015 – начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, 2015-2022 – доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму, з 2023 року доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДДПУ імені Івана Франка та доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, арбітраж в ігрових видах спорту, підготовка арбітрів у футболі та футзалі, патріотичне виховання молоді засобами фізичної культури і спорту.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор понад 50 наукових праць, серед яких 2 статті у виданнях з переліку Scopus, 2 – Web of Science, 15 – у фахових виданнях категорії Б. Автор і співавтор 4 навчально-методичних посібників.
Підвищення кваліфікації: Стажування Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa im. Witelona w Legnicy 20.01.2020 по 21.02.2020 року. Кафедра педагогіки. Кафедра спорту. Certyfikat na temat: «Ksztaltowanie kompetencji zawodowych fachowcow wychowania fizycznego i sportu». (150 годин / 5 pkt ECTS).
Підвищення кваліфікації. Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»
Сертифікат № ФК-8451 за програмою Всеукраїнського семінару-практикуму «Активна школа – здорова Україна» м. Київ, 17-18 серпня 2022 р. (15 годин / 0,5 кредиту ЄКТС).
Підвищення кваліфікації. Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»
Сертифікат № МІК -179 за програмою напрямку «Програма Президента України «Здорова Україна» в рамках ІІ МНПІК «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення» м. Київ, 25-26 серпня 2022 р. (15 годин / 0,5 кредиту ЄКТС).
Відзнаки: нагороджений грамотами Дрогобицької міської ради Львівської області, Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області, Львівської асоціації футболу, Асоціації футзалу Львівщини, Львівського обласного спортивного товариства «Гарт», Об’єднання профспілок Львівщини, Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Почесною грамотою управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, відзнакою «Патріот футзалу України», подяками Асоціації футзальних клубів України «Екстра-ліга», Асоціації футзалу України, Міністерства молоді та спорту України.
Здобутки: У 2007 році здобув національну категорію арбітра з футзалу, у 2014 році – отримав сертифікат FIFA for Top Futsal Referees, який успішно підтвердив у 2017 та 2019 роках на Міжнародних семінарах FIFA в якості спостерігача арбітражу, працював на Фінальних серіях плей-оф Екстра-ліги України 2013-2023, матчі за Суперкубок України-2017, Фіналах Кубку України з футзалу у 2019 і 2023 році.
Тренер збірної команди ДДПУ – Чемпіона України з футзалу серед ЗВО ІІІ-IV р.а. 2015 року.
У 2016 році обраний до складу Комітету арбітражу Асоціації футзалу України, голова комісії з питань підготовки інструкторів та методичного забезпечення. В 2017 році обраний головою науково-методичного комітету Асоціації футзалу Львівщини та започаткував Школу підготовки молодих арбітрів АФЛ, підготував арбітра FIFA з футзалу (2023).
Член Виконкому і Президії Асоціації футзалу Львівщини, член Комітету арбітрів Львівської асоціації футболу, з 2023 р. – заступник голови Комітету арбітражу Асоціації футзалу України.
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
СТАХІВ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта: вища, у 1986 році закінчив Львівський інститут фізичної культури та отримав диплом спеціаліста.
Кар’єра: 1986 - 1989 роки - інструктор по спорту у Львівському тресті будівельних матеріалів; 1989 - 2011 роки – асистент, а з 2011 року по даний час – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості в ігрових видах спорту, профільна фізична підготовка волейболістів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у волейболі.
Основні наукові та науково-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано понад 70 наукових статей, з яких 15 включені у перелік наукових видань України, 3 навчальних посібники та у співавторстві випущено 5 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.
Підвищення кваліфікації:
Львівський національний університет імені І. Франка 15.03.-15.04 2011р., підвищення професійно-педагогічного рівня, оволодіння новітніми формами та методами ведення навчально-тренувального процесу студентів. Львівський національний університет імені Івана Франка з12 березня по12 квітня 2018року. Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ЯКИМИШИН ІГОР ДМИТРОВИЧ – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта: вища, у 1996 році закінчив Львівський інститут фізичної культури за спеціальністю «фізичне виховання і спорт» та отримав диплом спеціаліста.
Кар’єра: 1998 - 2003 роки – асистент кафедри фізичного виховання Львівського державного аграрного університету; 2003 - 2008 роки – асистент, а з 2008 року – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості в ігрових видах спорту, профільна фізична підготовка футболістів та футзалістів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у футболі та футзалі.
Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано понад 50 наукових статей, з яких 15 включені у перелік наукових видань України, 3 навчальних посібники та у співавторстві випущено 5 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.
Підвищення кваліфікації: : з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Теорія і методика обраного виду спорту.
Спортивні ігри з методикою викладання (футбол).
Додаткові відомості: арбітр національної категорії з футзалу посвідчення № 221 від 2012 року; спостерігач арбітражу чемпіонату України з футзалу; член виконкому асоціації футзалу Львівщини.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ГОЛОДІВСЬКИЙ МИХАЙЛО ФЕДОРОВИЧ - cтарший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту.
Освіта: вища, у 1990 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт», та присвоєно кваліфікацію викладача-тренера з боротьби
Кар’єра: 1990-1993 роки – викладач Українського поліграфічного інституту імені Івана Федорова. 1993-1995 – викладач кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного інституту фізичної культури. 1995-1996 – тренер-викладач Львівської обласної школи-інтернат спортивного профілю. 1996-2023 – старший викладач Львівського державного університету внутрішніх справ. З 2023 старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, спеціалізована фізична підготовка спортсменів, які займаються боротьбою.
Основні наукові та навчально-методичні праці:
Загальна кількість опублікованих матеріалів: 31
З них:
посібники: 3
навчально-методична література: 6
наукові статті: 5
апробації: 17
Підвищення кваліфікації: Львівський Державний університет фізичної культури імені Івана Боберського довідка про проходження стажування № 87 від 06.03.2019 р.
Громадська робота: Член осередку громадської організації «Всеукраїнська федерація української боротьби на поясах у Львівській області».
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Теорія і методика в обраному виді спорту;
Підвищення спортивної майстерності;
ГОЛУБЕВА ОЛЕНА ТЕОДОРІВНА - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат у майстри спорту.
Освіта: вища, у 1989 році закінчила педагогічний факультет Львівського державного інституту фізичної культури за спеціальністю «фізичне виховання».
Кар’єра: 1990 - 2003 роки – асистент, а з 2003 року по даний час – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості гандболістів, профільна фізична підготовка гандболістів, здоровий спосіб життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 45 наукових статей, 1 навчальний посібник та 2 методичні рекомендації.
Підвищення кваліфікації: з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:Спортивні ігри з методикою викладання.
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ЛЮДОВИК ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА - доцентка кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського Національного Університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, сумісник.
Освіта : вища, у 1988 році закінчила Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію викладач фізичного виховання і спорту, тренер з фехтування. У 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Професійно-прикладна фізична підготовка студентів, які навчаються за освітнім напрямом «Мікро- та наноелектроніка»» за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.
Кар’єра: з 1998 року до тепер – доцентка кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Загальний стаж роботи-35 років.
Коло наукових інтересів: Мотиваційні аспекти студентської молоді-здобувачів вищої освіти в галузі фізичної культури.
Фізична підготовка жінок в Сухопутних військах України.
Фізична підготовка жінок в провідних арміях світу та країн, членів НАТО.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор близько70 публікацій, в тому числі 4 Патентів на корисну модель, 2 колективних монографій та 7 статей у періодичних виданнях, які включені до науко метричних баз Scopus, електронні навчально-методичні комплекси:
«Фізичне виховання». Віртуальне Наукове середовище Національного Університету «Львівська Політехніка»
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
1.Основи теорії та методики побудови тренувального процесу.
2.Теоретико-методичні основи організації фізичного виховання різних груп населення.
3.Сучасні технології організації спорту для всіх та оздоровчої рекреаційної рухової активності(магістри денної та заочної форми навчання).
4.Оздоровча фізична культура і фітнес
ПІСТУН АНДРІЙ ІГОРОВИЧ - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С. Гжицького, заслужений тренер України.
Освіта: вища, у 1997 закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю “фізичне виховання і спорт”.
Кар’єра:
1997-2001 рр. тренер-викладач з вільної боротьби СДЮШОР «Богатир»
2001-2003 рр. тренер-викладач з вільної боротьби КДЮСШ «Атлет»,
2004-2020 старший тренер відділення вільної боротьби ЛШВСМ,
2007-2010-старший тренер юніорської збірної України з вільної боротьби,
2021-2022 -тренер жіночої збірної Словаччини.
За час тренерської діяльності підготував понад 100 чемпіонок і призерок чемпіонатів Світу та Європи, 5 заслужених майстрів спорту України, 12 майстрів спорту міжнародного класу.
Навчально-методичні праці: Навчальний посібник «Спортивна боротьба» (Львів,2008), навчальний посібник «Охорона праці в галузі освіти» (фізична культура і спорт) (Суми,2010).
ІВАНИЦЬКИЙ НАЗАРІЙ БОГДАНОВИЧ – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, майстер спорту України міжнародного класу. У 2022 році закінчив Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та здобув професійну кваліфікацію “Бакалавр фізичної культури і спорту, викладач з фізичного виховання, тренер з виду спорту”.
У 2007 році закінчив Львівську комерційну академію і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Економіка підприємства” та здобув кваліфікацію магістра з економіки підприємства.
Автор та співавтор 3 наукових статей в галузі фізичної культури і спорту. Надавав практичні консультації авторам при написанні посібника “Cилові види спорту”, який рекомендовано Міністерством освіти і науки України, як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист 1/11-10899 від 22.11.2011 року). Основні наукові дослідження стосуються галузі фізичної культури і спорту.
Віце-президент ГО “Федерація Армрестлінгу України”, організатор багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірів з армрестлінгу.
ВІДЗНАКИ: отримав подяку Львівської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі фізичної культури і спорту на Львівщині.
ЗДОБУТКИ: багаторазовий Чемпіон України, бронзовий призер Чемпіонату Європи, срібний та бронзовий призер Чемпіонату Світу з армрестлінгу.
КОНТАКТИ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МАЗУР ТАРАС РОМАНОВИЧ – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту України.
Освіта: вища, у 2006 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури імені Івана Боберського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобув кваліфікацію «тренер-викладач».
Кар’єра: 2006 – 2013 роки – гравець з футболу українських та закордонних клубів; 2013 - 2017 роки – гравець з футболу Чемпіонатів Львівської області; 2017 - 2021 роки - тренер футбольного клубу «Львів», з 2019року по даний час – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Сфера наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: у співавторстві видав методичні рекомендації «Профільна фізична підготовка як засіб формування особистих здібностей студентів».
Підвищення квліфікації: з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Фізичне виховання.
Група спортивного вдосконалення (футбол).
Додаткові відомості: у 2020 році отримав ліцензію UEFA B з футболу.
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Даценко Михайло Вікторович, асистент, майстер спорту.
ГРИБ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ - викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького. Освіта: вища, у 2000 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт». ОКР-Спеціаліст У 2010 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобув кваліфікацію «магістр спорту, викладач вищого навчального закладу». У 2014 успішно склав кандидатський мінімум з іноземної мови та філосовії.
Кар’єра:2005-2017 рік – викладач та ст. викладач кафедри фізичного виховання Української Академії Друкарства; з 2019 –по теперішній час року в.о директора та заступник директора КЗ ЛОР ОДЮСШ. З вересня 2021 року – викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького (за сумісництвом).
Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських бойових видів спорту (бокс); розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у бойових видах спорту (бокс).Особисті досягнення : Майстер спорту України, суддя Міжнародної категорії AIBA.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ШАН ВАСИЛЬ АНДРІЙОВИЧ - асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.Освіта: вища, у 2001 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт».У 2013 році закінчив Львівський державний університет фізичної культуриі отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію «магістр спорту, викладач вищого навчального закладу».Кар’єра: 2000-2001 рік - тренер-викладач з боксу Львівського обласного спортивного клубу «Гарт» СДЮШОР-2;
з 2001 року по теперішній час – тренер-викладач ЛОО ФСТ «Динамо» України КДЮСШ «Атлет».
З вересня 2021 року – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських бойових видів спорту (бокс); розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у бойових видах спорту (бокс).
Підвищення кваліфікації: управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації про атестацію та присвоєння першої кваліфікаційної категорії тренера-викладача з боксу; довідка № 919 від 24 липня 2020 року;
факультет післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського за навчальним планом підвищення кваліфікації тренерів-викладачів першої категорії з обраного виду спорту (бокс). Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК №34606048/002903-21 з 10.03. по 23.03.2021 року.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Шевчук Тетяна Георгіївна, старший лаборант
Потапова Ірина Григорівна, старший лаборант
ГНІДЕНКО ІРИНА РОМАНІВНА, лаборант