EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

   

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

СЕМЕНІВ Б.С

СЕМЕНІВ  БОГДАН  СТЕПАНОВИЧ -  завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України, суддя міжнародної категорії.
Освіта : вища,  у 2001 році закінчив Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С.З.Ґжицького  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія молока і молочних продуктів» та здобув кваліфікацію інженера-технолога.  У  2005 році закінчив  Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію викладач фізичного виховання і спорту. У 2009 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію магістр фізичного виховання і спорту, викладач вищого навчального закладу. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Формування спеціальних фізичних якостей майбутніх фахівців харчових технологій у процесі фізичного виховання» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). У 2018 році отримав вчене звання доцента кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Кар’єра: з 2001року до тепер  - тренер-викладач з вільної боротьби ВФСТ «Колос»; 2004 - 2010 викладач фізичної культури та основи здоров’я Львівського професійного політехнічного ліцею;  2010 -2013 роки-  асистент, а з 2013 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького. У 2017 році обраний за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура і спорт,  підвищення рівня фізичних якостей та формуванням рухових навичок студентів в процесі фізичного виховання та під час навчально-тренувальних занять,  розробка та обґрунтування методики профільної фізичної підготовки студентів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 50 наукових статей, з яких: наукові публікації включені у наукометричні бази – 9; наукові публікацї включені до переліку фахових видань МОН України  - 20; інші наукові праці – 4;  подручники -1; навчальні посібники – 7.
Підвищення кваліфікації:Вища школа міжнародних стосунків та суспільних комунікацій м. Хелм (Польща) за програмою підвищення кваліфікації «Трансформація науково-педагогічних методик в закладах вищої освіти на етапі  інтеграції України до Європейської спільноти». Сертифікат від 7 червня 2018 року. Підвищення кваліфікації тренерів-викладачів з вільної боротьби з  18.06.2020р по 27.06.2020 року Хмельницький національний університет свідоцтво ХМ 02071234/ 50-038.
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
Теорія і методика в обраному виді спорту;
Підвищення спортивної майстерності;
фізичне виховання.
Додаткові відомості :
Сертифікат В2 з польської мови.
Тренер-викладач вищої категорії з вільної боротьби №917 від 24.07.2020 року.
E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ШУТКА Г.І

ШУТКА  ГАЛИНА  ІВАНІВНА – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, кандидат педагогічних наук.
Освіта: у 1993 році закінчила Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «фізична культура і спорт». У 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціально-педагогічні умови вдосконалення фізичного стану дітей у літньому оздоровчому таборі» та отримала диплом кандидата педагогічних наук. У 2014 році присвоєно вчене звання доцента. 1993-1995 роки – фахівець ІІ категорії відділу фізкультурно-масової роботи у Львівському обласному спортивному комітеті; 1995-1997 роки – викладач кафедри управління та економіки фізичної культури Львівського державного інституту фізичної культури;  1997-2000 роки – навчання в аспірантурі Львівського державного інституту фізичної культури.
Кар’єра:  2000-2002 роки – викладач, а з  2002  по 2005 роки – старший викладач Львівського державного інституту фізичної культури; 2005 – 2008 роки – доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури; 2008-2009 роки  – доцент кафедри фізичного виховання і спорту Львівського національного університету імені Івана Франка; 2009-2019 роки – доцент кафедри фізичної підготовки факультету з підготовки слідчих Львівського Державного університету внутрішніх справ; з 2020 року – доцент кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: формування здорового способу життя здобувачів вищої освіти, соціально-педагогічні передумови вирішення проблеми фізичної підготовки та рухової активності здобувачів вищої освіти, адаптивна фізична культура, теорія і технології оздоровчо-рекреаційної рухової активності.
Основні наукові та навчально-методичні праці:  автор та співавтор 50 наукових праць, серед яких наукові статті опубліковані у фахових виданнях, тези, методичні рекомендації.
Підвищення кваліфікації: 1.11-1.01.2011 р. – стажування у Львівській національній академії мистецтв; 24.10-24.11.2016 р. – стажування у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького; 05.05.-17.06.2021 р. – стажування у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт»;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Вступ до спеціальності та історія спорту.
Теорія  та методика адаптивної фізичної культури.
Теорія і технології оздоровчо-рекреаційної активності. 
Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Приставський ТПРИСТАВСЬКИЙ ТАРАС ГРИГОРОВИЧ – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров'я, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи.
Освіта: у 1997 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури.
Кар’єра: 1998-1999 роки – викладач Західноукраїнського колегіуму; 1999 – 2002 роки - асистент кафедри фізичного виховання Львівської державної академії ветеринарної медицини; 2002 - 2021 роки - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини т біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична та технічна підготовленість легкоатлетів відповідно кваліфікаційних моделей; методика навчання техніки легкоатлетичних вправ; фізичне виховання студентів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: опубліковано понад 52 наукові праці, 4 посібника. Також автор наукових статей, опублікованих у фахових періодичних виданнях, зокрема тих, які входять до науково-метричних баз Scopus та Web of Science.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Легка атлетика з методикою викладання.
Фізичне виховання.
Підвищення кваліфікації: 01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.

 

 


КАЛИНІЧЕНКО О.М

КАЛИНІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, Заслужений тренер України, майстер спорту, суддя національної категорії.
Освіта: вища, у 1974 році з відзнакою закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання»; У 1995 році закінчив навчання в аспірантурі Українського державного університету фізичного виховання (м.Київ) та захист дисертації кандидата педагогічних наук (за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика фізичного виховання, спортивного тренування та оздоровчої фізичної культури) на тему: «Формування структури рухових дій стрільців з лука за допомогою використання технічних засобів навчання». У 1995 році присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У 1996 році присвоєно вчене звання доцента. У 2019 році присуджено звання «Заслужений тренер України».
Кар’єра: 1976-1996 роки - старший викладач Львівського політехнічного інституту; 1996-2017 роки - доцент кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка»; з 1999 по 2014 рік - Заступник директора Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного Університету “Львівська політехніка”; з 18 лютого 2019 року – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика стрільби з лука; проблеми формування та руйнування рухових навичок і рухових стереотипів спортсменів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор 86 науково-методичних публікацій з яких: наукові публікації включені до переліку фахових видань МОН України - 8. Співавтор одного підручника та трьох навчальних програм зі стрільби з лука для ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ (1990, 1995, 2001 р.р.). Головні напрямки науково - методичних напрацювань пов’язані з теорією та практикою стрільби з лука.
Підвищення кваліфікації: З 5 травня по 17 червня 2021 році пройшов курс підвищення кваліфікації (стажування) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.
Дисципліни, які викладає:
Основи теорії та методики фізичного виховання.
Професійна етика спорту.
Теоретичні основи інваспорту.
Інша інформація:
З 2001 року Експерт Всесвітньої організації „Solidarity” при Міжнародному Олімпійському комітеті (МОК). Як експерт міжнародної федерації стрільби з лука та як представник «Solidarity» проводив семінари для тренерів у містах: Прага, Варшава, Тегеран, Мадрид, Любляна, Рига, Клайпеда. Експерт міжнародного журналу для лучників “The Glade” (Англія) та журналу “Archery”(Японія). Володіє англійською та польською мовами.
Спортивна діяльність:
Майстер спорту стрільби з лука (1972), кандидат в майстри спорту стендової стрільби (1973). Суддя Національної категорії стрільби з лука (2004). Заслужений тренер України (2019), підготував 25 майстрів спорту та одного МСМК.
Громадська робота:
З 1993 року і по теперішний час - Президент Львівської обласної федерації стрільби з лука. З 2001 року і по теперішний час член виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області. З 2012 року – член громадської ради з питань розвитку фізичної культури і спорту м. Львів. З 2000 по 2005 рік - голова колегії суддів Національної федерації стрільби з лука України. Як головний суддя Федерації стрільби з лука України приймав участь у міжнародних семінарах для суддів стрільби з лука в Румунії та Туреччині.
Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


АРТЮХ В.МАРТЮХ  ВОЛОДИМИР  МИКОЛАЙОВИЧ -  доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького
Освіта: вища, у 1969 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «фізична культура і спорт»; у 2003 році отримав вчене звання доцента серія ДЦ №007521 від 17 квітня 2003 року.
Кар’єра: 1969 – 2013 роки – доцент кафедри спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури, з яких  з 1982 по 1986 роки – член комплексної наукової групи при збірній чоловічій команді України з баскетболу; з 1 вересня 2021 року - доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка спортсменів-баскетболістів, здоровий спосіб життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці:        за період трудової діяльності опубліковано понад 50 науково-методичних праць, з яких 25 -  у видавництві ВАК, 2 підручники та 4 навчально-методичних  посібника.
Підвищення кваліфікації: Львівський національний університет імені І. Франка 01.04.-30.04 2015р., підвищення професійно-педагогічного рівня, оволодіння новітніми формами та методами ведення навчально-тренувального процесу студентів;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Підвищення спортивної майстерності.
Спортивні ігри з методикою викладання.
Рухливі ігри з методикою викладання.
Педагогічна практика.
Тренерська практика.
Додаткові відомості: У 1986 році присвоєно звання спортивного судді республіканської категорії з баскетболу.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СОПІЛА Ю.М

СОПІЛА  ЮЛІЯ  МИКОЛАЇВНА – старший викладач, майстер спорту України.
Освіта :  вища, Львівський інститут фізичної культури, у 1999 році закінчила даний ЗВО та отримала диплом спеціаліста.
Кар’єра:        2000 - 2009 роки – робота  у навчально-виховному комплексі «школа-ліцей «Оріяна»; 2008 - 2020 роки – асистент, а з 2020 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка гімнастів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура,  новітні технології у фітнесі.
Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано більше 20 наукових статей, з яких 5 включені  у перелік  наукових видань України та у співавторстві випущено навчальний  посібник «Легка атлетика у структурі фізичного виховання освітніх закладів».
Підвищення кваліфікації:  Міністерство освіти і науки України.  Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.  Посвідчення про підвищення кваліфікації № 8978 від 25 червня 2004 року. Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.  Посвідчення про підвищення кваліфікації № 17810 від  4 березня  2009 року. ЛНУ імені Івана Франка з 8квітня по 8 травня 2019р. Методологія викладання дисципліни "Фізичне виховання" для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Довідка №51 від 8 травня 2019 року відповідно до Наказу №В-461 від 08.04.2019 року.
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Додаткові відомості:  «Методист з лікувального та спортивного масажу». Свідоцтво № 000440 від 14 червня 2014 року. Львівський державний інститут фізичної культури.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Гімнастика з методикою викладання.
Оздоровча фізична культура та фітнес.
Фізичне виховання.
Група спортивної майстерності зі  спортивної аеробіки (жінки, чоловіки).
Е-mail: sopila78@gmail.com 


БАКАТОВ В.ЮБАКАТОВ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта: вища, у 1973 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури по спеціальності фізична культура та спорт. Присвоєно кваліфікацію викладача фізичної культури та спорту. У 1980 році закінчив навчання в аспірантури Державного Центрального ордена Леніна в інституті фізичної культури, (м. Москва) та захист дисертації кандидата педагогічних наук на тему: «Відбір у юнацькі легкоатлетичні метання за морфо-функціональними ознаками та показниками рухових здібностей». У 1983 році присуждено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У 1991 році присвоєно вчене звання доцента по кафедрі фізичного виховання та спорту. У 2008 доктор філософії Phd second academic degree “Doctor of Science” Supplement to diploma ПД № 006077.
Кар'єра:
1973-1977 роки - викладач кафедри легкої атлетки Львівського інституту фізичної культури. 1977-1980 роки – аспирант ДЦОЛІФК м. Москва, викладач кафедри з легкої атлетики. 1980-1989 роки - викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту ЛДІФК. 1989-1996 роки - заступник завідувача кафедри фізичного виховання ЛДУ ім. І. Франко по науковий роботи, доцент. Керівник реабілітаційного центру. 1996-1988 роки - завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Сочинського державного університету туризма і курортної справи. 1988-2000 роки - завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання факультету фізичної культури Миколаївського державного педагогічного університету по контракту. 2000-2008 роки - доцент кафедри фізичного виховання і спорту, фізичної реабілітації Чорноморського державного університету імени Петра Могили Києво-Могілянської Академії. З вересня 2021 року - доцент кафедри фізичного виховання, спорту и здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика легкої атлетики, плавання, новітні технології у легкій атлетиці, плаванні, фізична культура, олімпійський і професійний спорт, підвищення рівня фізичних якостей та формуванням рухових навичок студентів в процесі фізичного виховання та під час навчально-тренувальних занять, педагогічна фазова біомеханіка, підготовка спортсменів високої кваліфікації в умовах ВНЗ, фізична реабілітація, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у фітнесі.
Основні наукові та начально-методичні праці: автор 36 науково-методичних публікацій з яких: наукові публикації включені до переліку фахових видань МОН України 25. Автор підручника, та співавтор методичних рекомендацій з легкоатлетичних метань для ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ (1989, 1991). Основні напрями науково-методичних напрацювань пов'язані з теорією та практикою легкоатлетичних метань, бар'єрного бігу.
Підвищення кваліфікації:
У квітні 1988 р. з відзнакою закінчив ФПК по теорії фізичної культури і спорту при ДЦОЛІФК (посвідчення № 13977). У квітні 1989 р. пройшов підготовку в навчальному центрі по науковий організації тестового педагогічного контроля (посвідчення № 153). У 1998 р. закінчив ФПК СДУТ і КС по соціально-культурному сервісу і туризму (свідоцтво СТ 045). У 2000 р. ФПК центр комп'ютерного навчання м. Сочи – операторська робота на професійному комп'ютері (свідоцтво № 1 - 1501).У 2014 р. ФПК “Фізична реабілітація” НУФВ і С м. Києва свідоцтво 12 СПВ 039441. Працював із групою студентів Києво-Могилянської Академії в Євпаторійському Центрі підготовки паралімпійців України. Провів Всеукраїнський навчально-тренувальний збір інвалідів різних нозологій. Проходжу курс підвищення кваліфікації (стажування) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка з “01” листопада 2021 до “13” грудня 2021 року.
Дисципліні, які викладає:
“Олімпійський і професійний спорт”.
“Теоретико-методичні основи фізичного виховання різних груп населення”.
“Теорія и методика викладання зимових видів спорту”.
“Туризм та спортивне орієнтування”.
Громадська робота:
Член федерації легкої атлетики України, легкоатлетичні метання, плавання
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


МАРТИН В.ДМАРТИН  ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ -  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту. 
Освіта: вища,  у 1972 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; 9.01.1985 року захистив дисертацію на тему: «Методы текущего контроля специальной физической подготовленности тяжелоатлетов высокой квалификации»; 3.07.1985 року присуджений науковий ступінь кандидата педагогічних наук; 25.10.1988 року присвоєно вчене звання доцента.
Кар’єра: 1975-1987 роки - старший викладач Львівського державного медичного інституту; 1987-1989 роки - завідувач кафедри фізичного виховання Львівського інституту прикладного і декоративного мистецтва; 1993-2009 роки - завідувач кафедри атлетичних видів спорту; 2009-2017 роки - доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури; у 2020  році – доцент кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту Національного університету кораблебудування, м. Миколаїв; з 1 вересня 2021 року – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій мені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських силових видів спорту; розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у силових видах спорту.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 120 наукових статей, 2 монографії, 5 авторських свідоцтв та патентів на виходи, 7 наукових праць опублікованих в міжнародних наукових виданнях та 4 навчально-методичних посібника.
Дисципліни, які викладає:
Атлетизм.
Підвищення спортивної майстерності.
Теорія та методика спортивного тренування.
Інша інформація:
Науковий керівник наукової теми ЗП НДР на 2006-2010 рр. Мінсім’їмолодьспорту України за шифром 2.3.3. зі спеціальності 24.00.01.»Моде-лювання підготовленості кваліфікованих жінок-спортстменок у силових видах спорту».
Науковий керівник теми згідно плану НДР ЛДУФК на 2011-2015рр.: «Моделювання та прогнозування інтегральної підготовки кваліфікованих спортсменів різної статі у силових видах спорту». 
Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1529 removebg preview

БАБИЧ  АНДРІЙ  МИХАЙЛОВИЧ - старший викладач,  майстер спорту України. 
Освіта: вища, у 2000 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «викладач фізичного виховання та спорту». У 2020 році здобув професійну кваліфікацію «магістр маркетингу» у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Кар’єра: 2006-2009 роки – асистент, а з 2009 року по теперішній час -  старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я  Львівського національного університету  ветеринарної медицини  та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя, силові види спорту.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 40 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 5 навчально-методичних рекомендацій, 2 навчальних посібники.
Підвищення кваліфікації: стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка  з 12.03.по 12.04. 2018 року за напрямом «Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі»;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Атлетизм та силові види спорту.
Фізичне виховання.
Спортивне вдосконалення з важкої атлетики.
Додаткові відомості: сертифікат В2 з англійської мови №001000148 від 30.03.2021 року. м.Київ. 
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


МУСІЄНКО О.ВМУСІЄНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА  - доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, кандидат біологічних наук.
Освіта: у 1999 році закінчила біологічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фізіологія людини і тварин»; 1999–2002 роки – навчання в аспірантурі на кафедрі біофізики Львівського національного університету імені Івана Франка; 2003 рік – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему: «Зміни функціональної активності деяких залоз внутрішньої секреції внаслідок фізичного навантаження вправами Хатха-Йоги» за спеціальністю 03.00.13 – фізіологія людини і тварин; 2004–2006 роки – навчання на факультеті післядипломної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фізична культура і валеологія»; 2013 – отримала звання доцента кафедри фізичного виховання.
Кар’єра: 2003-2010 роки – викладач біологічної хімії Львівського державного медичного коледжу імені Андрея Крупинського; 2004-2007 роки – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання (біомеханіка) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; 2007-2009 роки – доцент кафедри фізичного виховання (фізичне виховання) Львівського інституту економіки і туризму; 2009-2015 роки – доцент кафедри фізичного виховання (фізичне виховання) Львівської державної фінансової академії; 2015-2021 роки  – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання (біомеханіка, адаптивне фізичне виховання, метрологічний контроль у фізичному вихованні) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
Коло наукових інтересів: вплив фізичних навантажень різної потужності і спрямованості на організм людини; адаптивне фізичне виховання осіб з інвалідністю.
Основні наукові та навчально-методичні праці: наукові публікації включені у наукометричні бази та до переліку фахових видань МОН України Index Copernicus  - 16; монографії – 1; методичні рекомендації – 3.
Підвищення кваліфікації:  04.03.2019 ˗ 04.04.2019 ˗ стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка, кафедра фізичного виховання та спорту.
Додаткові відомості: володію іноземними мовами (російська, польська, французька, англійська). 
Еmail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


МАЗУР Т.РМАЗУР  ТАРАС  РОМАНОВИЧасистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту України.
Освіта: вища,  у 2006 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури імені Івана Боберського  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобув кваліфікацію «тренер-викладач».
Кар’єра: 2006 – 2013 роки – гравець з футболу  українських та закордонних клубів;  2013 - 2017 роки – гравець з футболу Чемпіонатів Львівської області; 2017 - 2021 роки  - тренер футбольного клубу «Львів»,  з 2019року по даний час – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Сфера наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя.
Основні  наукові та навчально-методичні праці: у співавторстві видав   методичні рекомендації «Профільна фізична підготовка як засіб формування особистих здібностей студентів».
Підвищення квліфікації: з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький  державний педагогічний університет імені Івана Франка;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Фізичне  виховання.
Група спортивного вдосконалення (футбол).
Додаткові відомості: у 2020 році отримав ліцензію UEFA B з футболу. 
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1523 removebg preview

СТАХІВ  МИХАЙЛО  МИХАЙЛОВИЧ – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта: вища, у 1986 році закінчив Львівський інститут фізичної культури та отримав диплом спеціаліста.
Кар’єра: 1986 - 1989 роки - інструктор по спорту у Львівському тресті будівельних матеріалів; 1989 - 2011 роки – асистент, а з 2011 року по даний час  – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості в ігрових видах спорту, профільна фізична підготовка волейболістів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у волейболі.
Основні наукові та науково-методичні праці:  за час роботи в університеті опубліковано понад 70 наукових статей, з яких 15 включені  у перелік  наукових видань України, 3 навчальних посібники  та у співавторстві випущено 5 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.
Підвищення кваліфікації:
Львівський національний університет імені І. Франка 15.03.-15.04 2011р., підвищення професійно-педагогічного рівня, оволодіння новітніми формами та методами ведення навчально-тренувального процесу студентів. Львівський  національний  університет імені Івана Франка з12 березня по12 квітня 2018року. Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


КОВБАН О.М

КОВБАН  ОЛЕКСАНДР  ЛЕОНІДОВИЧ - cтарший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта: вища, у 1983 році закінчив Львівський державний інститут фізичної  культури  за спеціальністю «тренер з легкої атлетики, викладач фізичної  культури  і спорту».
Кар’єра: 1985 -1990 роки – асистент кафедри фізичного виховання Львівського зооветеринарного інституту; 1990 - 2006 роки – директор Львівського центру комерційної безпеки; З 2006 року по даний час – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості легкоатлетів, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя, легка атлетика.
Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано понад 28 наукових статей, з яких 4 включені  у перелік  наукових видань України, 2 навчальних посібники  та у співавторстві випущено 6 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.
Підвищення кваліфікації: з 12 березня по12 квітня 2018 року пройшов стажування у Львівському  національному  університеті імені Івана Франка. «Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі»;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Спортивні споруди.
Фізичне  виховання. 
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


ЯКИМИШИН І.Д

ЯКИМИШИН  ІГОР  ДМИТРОВИЧстарший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта:  вища,  у 1996 році закінчив Львівський інститут фізичної культури за спеціальністю «фізичне виховання і спорт» та отримав диплом спеціаліста.
Кар’єра: 1998 - 2003 роки – асистент кафедри фізичного виховання Львівського державного аграрного університету;  2003 - 2008 роки – асистент, а з 2008 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості в ігрових видах спорту, профільна фізична підготовка футболістів та футзалістів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у футболі та футзалі.
Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано понад 50 наукових статей, з яких 15 включені  у перелік  наукових видань України, 3 навчальних посібники  та у співавторстві випущено 5 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.
Підвищення кваліфікації: :  з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький  державний педагогічний університет імені Івана Франка;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Найменування закріплених навчальних дисциплін: 
Теорія і методика  обраного виду спорту.
Спортивні ігри з методикою викладання (футбол).
Додаткові відомості: арбітр національної категорії з футзалу посвідчення № 221 від 2012 року; спостерігач арбітражу чемпіонату України з футзалу; член виконкому асоціації футзалу Львівщини.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


ГОЛУБЕВА О.Т

ГОЛУБЕВА  ОЛЕНА ТЕОДОРІВНА - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат у майстри спорту.
Освіта: вища, у 1989 році закінчила педагогічний факультет Львівського державного інституту фізичної культури за спеціальністю «фізичне виховання».
Кар’єра: 1990 - 2003 роки – асистент, а з 2003 року по даний час – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості гандболістів, профільна фізична підготовка гандболістів, здоровий спосіб життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 45 наукових статей, 1 навчальний посібник та 2 методичні рекомендації.
Підвищення кваліфікації:  з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький  державний педагогічний університет імені Івана Франка;
01.06. - 30.06.2022р. Ягелонський університет (м.Краків) Республіка Польща. Вдосконалення стандартів роботи в університеті та вивчення порівняльного дослідження цивілізацій. Сертифікат від 04.07.2022р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:Спортивні ігри з методикою викладання.
Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


ДАЦЕНКО М.ВДаценко Михайло Вікторович, асистент, майстер спорту.


 

Линишин

ЛИНИШИН ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту України міжнародного класу, кандидат наук з фізичного виховання.
Освіта: вища, у 2013 році закінчила Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. У 2017 році отримала науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання. Захистила дисертацію на тему: «Удосконалення спеціальної фізичної підготовки у групових вправах художньої гімнастики на етапі спеціалізованої базової підготовки».
Кар’єра: З 1 вересня 2021 року – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка в художній гімнастиці, здоровий спосіб життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: опубліковано 18 наукових статей, 5 з яких включено до переліку науково-фахових видань України.
Найменування закріплених навчальних дисциплін:
Основи теорії та методики фізичного виховання.
Історія спорту, вступ до спеціальності.
Фізичне виховання.
Додаткові відомості: 2014 року – майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, учасниця Олімпійських ігор у Пекіні; член федерації з художньої гімнастики України, член федерації гімнастики у Львівській області;
головний суддя міжнародного турніру з художньої гімнастики «Sport art cap»; головний суддя всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Sport art baby».

 


ГРИБ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ    -  викладач кафедри фізичного виховання, спорту  і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького. Освіта: вища, у 2000 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт».  ОКР-Спеціаліст У 2010 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобув кваліфікацію «магістр спорту, викладач вищого навчального закладу». У 2014 успішно склав кандидатський мінімум з іноземної мови та філосовії.
Кар’єра:2005-2017 рік – викладач та ст. викладач кафедри фізичного виховання   Української Академії Друкарства;  з 2019 –по теперішній час року в.о директора та заступник директора КЗ ЛОР ОДЮСШ. З  вересня 2021 року – викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького (за сумісництвом).
Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських  бойових видів спорту (бокс); розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у бойових видах спорту (бокс).Особисті досягнення : Майстер спорту України, суддя Міжнародної категорії AIBA.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ШАН ВАСИЛЬ АНДРІЙОВИЧ - асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.Освіта: вища, у 2001 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт».У 2013 році закінчив Львівський державний університет фізичної культуриі отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію «магістр спорту, викладач вищого навчального закладу».Кар’єра: 2000-2001 рік - тренер-викладач з боксу Львівського обласного спортивного клубу «Гарт» СДЮШОР-2;
з 2001 року по теперішній час – тренер-викладач ЛОО ФСТ «Динамо» України КДЮСШ «Атлет».
З вересня 2021 року – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських бойових видів спорту (бокс); розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у бойових видах спорту (бокс).
Підвищення кваліфікації: управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації про атестацію та присвоєння першої кваліфікаційної категорії тренера-викладача з боксу; довідка № 919 від 24 липня 2020 року;
факультет післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського за навчальним планом підвищення кваліфікації тренерів-викладачів першої категорії з обраного виду спорту (бокс). Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК №34606048/002903-21 з 10.03. по 23.03.2021 року.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ЛУК’ЯНЧЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ - доктор педагогічних наук, професор кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Освіта. У 1974 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури спеціальність «Фізичне виховання», кваліфікація – викладач фізичного виховання.
У 1994 році захистив дисертацію на тему «Методика реалізації індивідуального підходу в розвитку швидкісно-силових якостей юнаків 15-17 років з використанням ЕОМ» із присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук із спеціальності 13.00.04 – теорія і методика фізичного виховання, спортивного тренування і оздоровчої фізичної культури.
У 1995 році присвоєно вчене звання доцента, а у 2002 році – вчене звання професора.
У 2012 році захистив дисертацію на тему «Теоретико-методичні засади розвитку педагогіки здоров’я в Україні» із присудженням наукового ступеня
доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.
Кар’єра:
1975 – 1976 рр. – викладач кафедри фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного інституту імені Івана Франка.
1976 – 1990 рр. – вчитель фізичної культури середніх шкіл №14 та №16 міста Дрогобича.
У 1991 – 1996 рр. – доцент кафедри фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного інституту імені Івана Франка.
1996 – 2003 рр. – завідувач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання.
1997 – 2013 рр. – декан факультету фізичного виховання.
2003 – 2016 рр. – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
З лютого 2013 р. – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку університету.
З 2017 р. – директор навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я.
З 2022 року – доктор педагогічних наук, професор кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: підвищення спортивної майстерності, греко римська боротьба, теорія і методика фізичного виховання, педагогіка здоров’я, основи здорового способу життя.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор понад 135 наукових та науково-методичних праць з теорії і методики фізичного виховання, питань педагогіки здоров’я, а також здорового способу життя.
Під його керівництвом захищено: 2 дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук та 5 дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук.


IMG 1546 removebg preview

Шевчук Тетяна Георгіївна, старший лаборант


IMG 1539 removebg previewПотапова Ірина Григорівна, старший лаборант


 ГРОМ'ЯК ІРИНА РОМАНІВНА, лаборант

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru