EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

З 2016 по 2020 рік на кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я здійснювалась науково-дослідна робота за темою «Формування змісту профільної фізичної підготовки для студентів вищих навчальних закладів».

Керівником роботи був кандидат педагогічних наук, доцент Семенів Богдан Степанович
Пріоритетний тематичний напрям: «Фундаментальні дослідження з актуальних проблем суспільних та гуманітарних наук».

Об’єктом наукового дослідження був навчально-виховний процес профільної фізичної підготовки студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького.
Предметом дослідження був зміст, форми, засоби, методи формування спеціальних психофізичних якостей та рухових навичок майбутніх фахівців у процесі фізичного виховання.
З 2021 року на кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я здійснюється науково-дослідна робота за темою міжкафедрального дослідження: «Вища освіта у полікультурному просторі».

З 2023 року на кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я здійснюється науково-дослідна робота за темою: «Спортивна підготовка юнаків та студентів в неолімпійських видах єдиноборств в умовах навчального закладу». Державний реєстраційний номер: 0123U100643
Стратегічний пріоритетний напрям інноваційної діяльності: Інше (Фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави)
Керівники роботи: завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, канд. пед. наук, доцент, ЗТУ – Семенів Богдан Степанович

Звіт кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я з науково-дослідної роботи за 2021 рік

Звіт кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я з науково-дослідної роботи за 2022 рік

Звіт кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я з науково-дослідної роботи за 2023 рік

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru