EN   UA

КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

 

     Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

29 травня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри реабілітації та здоров’я людини відвідали онлайн-семінар «Місце МКФ в освіті фахівців з Реабілітації". Модератором заходу була радниця – уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна. Вона інформувала освітянську спільноту щодо змін, запроваджених у системі реабілітації та впровадженні МКФ, а також їх впливу на підготовку фахівців у закладах вищої освіти.

З вітальними словами виступили заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, заступник Міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич, директор Директорату високоспеціалізованої допомоги та інновацій МОЗ України Василь Стрілка.

Детальніше: Онлайн-семінар «Місце МКФ в освіті фахівців з реабілітації"

1
29 травня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри реабілітації та здоров’я людини відвідали онлайн-семінар «Місце МКФ в освіті фахівців з реабілітації. Модератором заходу була радниця – уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіної. Вона інформувала освітянську спільноту щодо змін, запроваджених у системі реабілітації та впровадженні МКФ а також їх впливу на підготовку фахівців у закладах вищої освіти.

Детальніше: Онлайн-семінар «Місце МКФ в освіті фахівців з реабілітації