EN   UA

КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

 

     Завідувач кафедри кандидат медичних наук, доцент Лабінський Андрій Йосифович

 

Студенти мали можливість поглибити, вдосконалити і закріпити практичні уміння і навички, адже з 25 травня по 06 червня - час он-лайн практик.
Це перша практика для майбутніх фізичних терапевтів, а їх передбачено за весь період навчання 24 кредити (720 год.). Це тому, що фізичні терапевти допомагають клієнтам максимально розвивати, підтримувати і відновлювати рухові і функціональні можливості.
З перших днів практики наші студенти активно відпрацьовували он-лайн-заняття з лікувального масажу, діагностики захворювань, терапевтичних вправ. Вони впевнено займалися з рідними та друзями, консультації отримували від викладачів кафедри реабілітації та здоров’я людини.

1

Детальніше: Он-лайн практика

3 жовтня відбулася надзвичайно важлива подія – відкриття кафедри реабілітації та здоров'я людини. З вітальним словом виступили ректор Університету Володимир Стибель, декани факультетів Руслан Пеленьо, Юрій Стронський, Андрій Бойко, Галина Коваль, заступник декана Ярослав Березівський, та завідувач новоствореної кафедри Андрій Лабінський. Також ми вдячні за гарні побажання завідувачці відділенням медичної реабілітації Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Галичина» Марії Коваль, президенту Міжнародного центру корекції постави «Академія Грації» Оксані Слінько та активним студентам.

2

1

 

Детальніше: Відкриття кафедри реабілітації та здоров'я людини