EN   UA

КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

 

     Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

Льв с 24 4

12 травня 2024 року громадська організація “Lviv Bicycle Club” за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА вчергове провела Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту Львівська сотка”, метою якої був збір коштів на потреби ЗСУ.

Серед 533 учасників з різних областей України був і здобувач вищої освіти кафедри реабілітації та здоров’я людини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького за спеціальністю 227 “Терапія та реабілітація” Маркіян Кузьма, який подолав нелегку дистанцію з результатом 3:01.34 та разом зі своєю командою здобув перемогу у 3 групі.

Детальніше: Студент факультету громадського розвитку та здоров’я підкорює “Львівську сотку” на змаганнях з...

дж1

2 лютого 2024 року студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького факультету громадського розвитку та здоров’я, які навчаються на освітній програмі “Фізична терапія, ерготерапія” першого (бакалаврського) рівня, ОП “Фізична терапія” другого (магістерського) рівня та ОП “Фармація, промислова фармація” магістерського рівня вищої освіти галузі знань “Охорона здоров’я” відвідали відкриту лекцію, яку їм прочитали представники ГО “Говори!”.

Детальніше: Відкрита лекція з діджиталізації для освітніх програм сфери охорони здоров’я у Львівському...