КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

Регіональний науково-практичний семінар "Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування"

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури і спорту в сучасному суспільстві» 28 листопада 2023 р., м. Житомир

Спецвипуск польського журналу "Мистецтво і культура" в рамках співпраці між Ягелонський університет м. Краків Республіка Польща та ЛНУВМБ ім. С.З.Гжицького і Національним університетом ім.М.П. Драгоманова

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Шляхи розвитку рухової активності молоді України» (Дрогобич, Україна, 2022).

Міжнародна науково-практична конференція поясних видів боротьби (Константа, Румунія, 2021).

Шоста Всеукраїнська науково-практична конференція «педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» (Львів, 2021).

Міжнародна наукова конференція «Традиційні та інноваційні підходи до наукових досліджень» (м. Луцьк. 2020)

XVIІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми і перспективи розхвитку фізичного виховання, спорту і туристично-краєзнавчої роботи в закладах освіти» (Переяслив-Хмельницький, 2019).

Перша міжнародна науково-практична конференція «Фізична активність та якість життя» (Луцьк-Світязь, 2017).

XIІІ Міжнародна наукова конференція «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні та спорті» (Львів, 2017).

“Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров'я і професійно-педагогічної підготовки різних верств населення” (Київ, 2013),

«Тенденции формирвания науки нового времени» (Уфа, 2013);

«Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві» (Луцьк, 2012, 2013).

«Психологічні, педапгогічні та медико-біологічні аспекти фізичного виховання» (Одеса, 2013);

"Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту» (Чернігів, 2012);

“Формування здорового способу життя студентської молоді засобами освіти“ (м. Кам’янець − Подільський, 2012).