- Деталі
-
Опубліковано: 21 листопада 2024
-
Перегляди: 11
Недавно на кафедрі фармації та біології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся Майстер-клас для вчителів біології львівських шкіл.
Під час зустрічі викладачі кафедри продемонстрували особливості викладання різних біологічних дисциплін. Так, при вивченні ботаніки, фармацевтичної ботаніки та гідроботаніки використовуються гербарні зразки рослин, виготовлені різними поколіннями викладачів кафедри біології. Для проведення анатомічних досліджень рослин та мікроаналізу лікарських рослин використовують нові мікроскопи, фотокамеру для мікрофотографування. Для визначення рослин застосовують унікальні муляжі квіток рослин, виготовлені ще на початку минулого століття. Також унікальні препарати та мікропрепарати використовують при вивченні зоології.
Детальніше: Майстер-клас для вчителів біології львівських шкіл- Деталі
-
Опубліковано: 19 листопада 2024
-
Перегляди: 50
18 листопада 2024 року в лекційній аудиторії кафедри фармації та біології співробітники АТ «Галичфарм» прочитали чергову зі запланованих лекцій у межах програми «З досвідом у майбутнє», що забезпечують соціальні навички. Лекцію з набуття гнучких навичок (soft skills): «Ефективна комунікація» для викладачів та здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 226 «Фармація, промислова фармація», 162 «Біотехнології та біоінженерія» та 227 «Терапія та реабілітація» прочитала керівниця служби навчання і розвитку фармацевтичної компанії АТ «Галичфарм», а також голова Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради Мар’яна Івашина.
Детальніше: Гостьова лекція з набуття гнучких навичок (soft skills) від професіоналів-практиків- Деталі
-
Опубліковано: 14 листопада 2024
-
Перегляди: 32
До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом на кафедрі фармації та біології ЛНУВМБ ім. С. З. Ґжицького вчергове був проведений круглий стіл «Здоров’я та життя з діабетом: ефективна реабілітація та фармацевтична підтримка», організований викладачами біологічної хімії доцентом Надією Гринчишин, старшим викладачем Оленою Колещук та студентами, які навчаються за спеціальностями «Фармація, промислова фармація» і «Терапія та реабілітація».
Детальніше: «Гірка хвороба зі солодкою назвою»- Деталі
-
Опубліковано: 08 листопада 2024
-
Перегляди: 0
7 листопада 2024 року відбулася «Medzinárodná vedecká konferencia Quo vadis zdravotníctvo VI. – Nové trendy v zdravotníckych vedách», на якій у межах співпраці з Пряшівським університетом взяли участь науково-педагогічні працівники факультету громадського розвитку та здоров’я.
Детальніше: На міжнародній конференції у місті Пряшів (Словаччина)- Деталі
-
Опубліковано: 01 листопада 2024
-
Перегляди: 17
Відповідно до договору про співпрацю між ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького і підприємством «Галичфарм» та їхньої освітньої програми «З досвідом у майбутнє» 28 жовтня була проведена перша з 10 запланованих лекцій для здобувачів спеціальностей 226 «Фармація, промислова фармація» та 162 «Біотехнології та біоінженерія». Гостьову лекцію «Фармацевтична розробка: стандартизація» прочитала начальниця аналітичної лабораторії дослідного центру АТ «Галичфарм» Оксана Смалюх.
Детальніше: Гостьова лекція від професіоналів-практиків підприємства «ГАЛИЧФАРМ»- Деталі
-
Опубліковано: 24 жовтня 2024
-
Перегляди: 22
За практико-орієнтованого принципу навчання здобувачів вищої освіти залучення роботодавців до освітнього процесу є надважливою умовою забезпечення якості вищої освіти. У жовтні 2024 року відбулася робоча зустріч викладачів кафедри фармації та біології, зокрема: завідувача кафедри, доцента Мирослави Грицини, доцента Романа Федіна та старшого викладача Ореста Бонецького і представників кафедри біотехнології та радіології: доцента Наталії Шемедюк і старшого викладача Христини Малишевої з представниками служби навчання і розвитку фармацевтичної компанії АТ «Галичфарм» – керівницею цієї служби, а також головою Громадської ради при управлінні персоналом ЛМР Мар’яною Івашиною. У корпорації «Галичфарм» зацікавлені у взаємодії та пропонують для здобувачів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та 162 «Біотехнології та біоінженерія» чимало можливостей стажування і працевлаштування.
Детальніше: Робоча зустріч з представниками АТ «Галичфарм» (Корпорація «Артеріум»)- Деталі
-
Опубліковано: 22 жовтня 2024
-
Перегляди: 35
Здобувачі вищої освіти спеціальності 101 «Екологія» успішно засвоїли теоретичний матеріал із таких цікавих дисциплін, як «Основи органічного виробництва», «Екологічне землеробство» і разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», сьогодні мали нагоду побачити, як ґрунтовні теоретичні знання застосовуються на практиці, відвідавши ТзОВ «Долина-Агро» та козину ферму «Мукко».
Детальніше: Поєднання теорії та практики – запорука якісного навчання- Деталі
-
Опубліковано: 02 жовтня 2024
-
Перегляди: 46
Сьогодні той день, завдяки якому є завтра, а ми стоїмо тут, на своїй землі, зі своїми прапорами та завдяки кому життя переможе. Під таким гаслом 1 жовтня з нагоди свята Покрови Богородиці та свята Захисників України пройшло заняття з національного виховання на кафедрі фармації та біології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. У ньому взяли участь викладачі та студенти освтіньої програми «Фармація».
Детальніше: ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ПІД ПОКРОВОМ БОГОРОДИЦІ- Деталі
-
Опубліковано: 26 вересня 2024
-
Перегляди: 125
Студенти 3 курсу освітньої програми «Фармація», спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького у межах договору про двосторонню співпрацю та проєкту «Навчальна аптека “Подорожник”» відвідали навчальну аптеку № 1 цієї мережі, розташовану на вулиці Володимира Великого, 27. Проєкт «Навчальна аптека “Подорожник”» – це місце інноваційного підходу для початку кар’єри фармацевтів, практики студентів за програмами закладів вищої освіти та підвищення кваліфікації викладачів. Студенти на базі аптеки побачили, «як цікаво і корисно поєднати теоретичні знання на практиці». Вони на практиці, за першим столом змогли вдосконалювати свої знання з фармакології та інформаційних технологій у фармації. Такий підхід до навчання забезпечить якісну підготовку фармацевтів, і, як наслідок, якісне обслуговування клієнтів мережі аптек «Подорожник», які отримають належну фармацевтичну опіку.
Детальніше: Навчання майбутніх фармацевтів у межах проєкту «Навчальна аптека “Подорожник”»- Деталі
-
Опубліковано: 19 червня 2024
-
Перегляди: 474
14 червня 2024 року у місті Львові в аптеці мережі «Подорожник», розташованій на вулиці Володимира Великого, 27, відбулося відкриття першої в Україні навчальної аптеки. Як наголосив виконавчий директор мережі Тарас Коляда: «Проєкт «Навчальна аптека “Подорожник”» – місце інноваційного підходу для початку кар’єри фармацевтів, практики студентів за програмами закладів вищої освіти та підвищення кваліфікації викладачів. Ми прагнемо не лише підготувати кваліфікованих спеціалістів, а й відкрити нові перспективи для розвитку фармацевтичної галузі в Україні».
Детальніше: Відкриття у Львові першого в Україні Проєкту «Навчальна аптека “Подорожник”»- Деталі
-
Опубліковано: 11 червня 2024
-
Перегляди: 268
Під час практики з аптечної технології ліків студенти 3 курсу спеціальності “Фармація” ознайомилися з виготовленням деяких екстемпоральних лікарських форм в аптеках м. Львова. Зокрема в аптеці № 100 “Подорожник” (ПП “Соломія-Сервіс”). Завідувач аптеки Олена Чердак розповіла студентам про номенклатуру й особливості технології виготовлення рецептурних ліків для пацієнтів різних вікових категорій. Також студенти ознайомились з усіма необхідними приміщеннями і їх призначенням для забезпечення стабільної роботи аптеки.
Детальніше: Навчальна практика з аптечної технології ліків