КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

pol1

16-17 лютого у Жешському університеті (Польща) відбулася ювілейна конференція XV Międzynarodowe Dni Rehabilitacji: POTRZEBY I STANDARDY WSPÓŁCZESNEJ REHABILITACII в якій традиційно прийняли участь викладачі кафедри реабілітації та здоров’я людини.

pol2

Pol3

pol5

У роботі конференції активну участь брала в.о.завідувача кафедри, к.фіз.вих., доцент Івасик Наталія Орестівна, яка виступила з усною доповіддю. Доброю традицією конференції є виокремлення студентської секції. Свої перші кроки на міжнародній конференції такого рівня зробили і здобувачі першого (бакалаврського) рівня ОП «Фізична терапія, ерготерапія» - студентка 3 курсу Капко О. та студенти 4 курсу Дудич Н. та Пеленьо А., які презентували свої доповіді. Наукові керівники, доценти кафедри Івасик Н.О та Федечко М.Й.

pol6

pol9

в.о.завідувача кафедри Івасик Н.О.