КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Лаврів Павло Юрієвич

Доцент, кандидат ветеринарних наук

(1956-2020)

Народився 11 лютого 1956 року в смт Рожнятів, Рожнятівського району, Івано- Франківської області. Після закінчення школи поступив до ЛЗВІ на факультет ветеринарної медицини та успішно закінчив його у 1980 році, здобувши кваліфікацію ветеринарного лікаря. Почав працювати у ЛНАВМ імені С.З. Гжицького з 2004 року асистентом кафедри епізоотології.

У 2007 році успішно захистив дисертаційну роботу і здобув науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента. На кафедрі епізоотології викладав епізоотологію, ОЕВС з основами менеджменту і маркетингу у ветеринарній медицині, Ветеринарне законодавство України та міжнародне ветеринарне право.

Під час роботи на кафедрі доцент Лаврів П.Ю. займався науково- методичною роботою, працював над науковою кафедральною тематикою. Приймав участь у міжнародних наукових конференціях, займався із студентами-гуртківцями.

7 серпня 2020 року на 64 році передчасно пішов із життя Лаврів Павло Юрієвич. Він похований на Франківщині.

Колектив кафедри епізоотології висловлює глибоке співчуття родині померлого.