emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

1

11 липня 2022 року начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Ярослав Коваль провів робочу зустріч з завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького доктором наук з державного управління, професором Іваном Парубчаком.

Під час робочої зустрічі обговорено та визначено основні напрямки співпраці з питань підготовки фахівців в сфері публічного управління та адміністрування, популяризації державної служби серед молоді, відповідно до укладеного  Договору про співпрацю. Також Іван Парубчак презентував новий навчальний посібник «Державна політика гуманітарної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні», використання якого в навчальному процесі є надзвичайно актуальним у період воєнного стану.

Мар’яна Матвеєва, доцент