емблема маркетинг

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович

1

IT-технології відіграють важливу роль у сучасній освіті, сприяючи покращенню якості навчання та доступності освіти. Інтернет надає необмежений доступ до різних джерел інформації, зокрема наукові статті, книги, освітні платформи та онлайн-курси. Технології дають змогу створювати інтерактивні навчальні матеріали, які залучають студентів до активного процесу навчання. Застосування адаптивних навчальних систем допомагає підлаштовувати навчальний процес під індивідуальні потреби кожного студента, що підвищує ефективність навчання. Загалом, IT-технології сприяють створенню більш гнучкої, доступної та ефективної системи освіти, яка відповідає вимогам сучасного суспільства та ринку праці.

Детальніше: IT-технології в освітньому процесі