КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

fb     іnstagram    telegram     e mail

У рамках стипендіального фонду імені професора Станіслава Толпина кафедрі фізіології тварин та біоструктури факультету ветеринарної медицини Вроцлавського природничого університету (Республіка Польща), котрий вважається одним із найкращих спеціалізованих вищих навчальних закладів Польщі і є спадкоємцем інтелектуального та наукового доробку львівських навчальних закладів, проходила стажування кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Коломієць Ірина Анатоліївна.

1

2

3
Відповідно до індивідуального плану стажування, який передбачав ознайомлення з навчальною, громадською, виховною роботою, Коломієць І.А. вивчила особливості ведення навчального процесу та була присутня на лабораторних заняттях і лекціях, проведеними провідними педагогами кафедри фізіології тварин та біоструктури.

З метою удосконалення методів ведення лабораторних занять та читання лекцій для студентів доцент Коломієць І.А. мала змогу відвідувати лабораторно-практичні заняття на кафедрі епізоотології при клініці птахів і екзотичних тварин, на клініці внутрішніх хвороб тварин, на клініці акушерства.

Окрім цього, вона ознайомлювалася з навчально-методичною та науковою літературою у головній бібліотеці та видавництві Вроцлавського природничого університету, яке було частиною програми стажування.

З метою удосконалення практичних дослідницьких навиків, пріоритетне місце у програмі стажування Коломієць І.А. відвела науково-дослідній роботі, яка ведеться на кафедрі фізіології тварин та біоструктури, за результатами якої освоєно метод ферментації бактерій вмісту ШКТ тварин і птиці invitro.

Освоєння методів визначення біохімічних параметрів, кількості імуноглобулінів та гормонів у крові тварин і птиці доцент Коломієць І.А. проводила у біохімічній лабораторії при кафедрі гігієни і добробуту тварин на факультеті біології та годівлі тварин Вроцлавського природничого університету.

Інноваційна спрямованість наукових результатів програми стажування доцента Коломієць І.А. стали передумовою для написання спільного наукового проекту між Львівською школою фізіологів та фізіологами Вроцлавського природничого університету.

4

5