logo.png sayt

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ДРІБНИХ ТВАРИН

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
професор  Ковальський Юрій Володимирович

нап

З метою покращення навичок у науковій та навчальній роботі, викладачі кафедри технології виробництва і переробки продукції дрібних тварин згідно з графіком проходять курси підвищення кваліфікації в наукових установах України та за її межами.

Нещодавно була можливість прослухати онлайн-курс за спеціалізацією “Організація лабораторної справи з рівнем післядипломної освіти” в Одеській міжнародній академії. Освітня програма складалась із таких змістовних модулів:

• загальна організація лабораторних досліджень;
  • організація експрес-діагностики в клініко-лабораторних дослідженнях;
  • аспекти сучасних технологій автоматизованих клініко-лабораторних досліджень;
  • основні напрями та перспективи розвитку сучасної лабораторної медицини.

Курси проведено на високому науковому рівні, навчання було цікавим та інформативним. Здобуті знання та навички лабораторної діагностики допоможуть нам у подальшій роботі.

Дякуємо лекторам за змістовне подання матеріалу, вичерпні відповіді та пояснення.

Допис підготувала Ольга ПЕТРИШАК