КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

9 грудня студенти 4-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» в межах робочої програми начальної дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» під керівництвом завідувачка кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики, професорки Любові Григорівни Слівінської та доцента Андрія Романовича Щербатого провели виїзне заняття в “Школі верхової їзди Марії Бродської”, яка знаходиться в м.Львові по вулиці Клепарівській 39а.

Під час проведення заняття студенти ознайомилися з особливостями утримання та годівлі коней. Крім цього закріпили теоретичні знання з клінічного дослідження коней, зокрема за хвороб, які супроводжуються симптомокомплексом колік.
Висловлюємо щиру подяку керівництву за можливість провести заняття в умовах школи верхової їзди.

Любов Слівінська, завідувачка кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної