КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

1

15 травня 2024 року здобувачі вищої освіти 3–6 курсів факультету ветеринарної медицини заслухали гостьову лекцію “Хвороби стравоходу у собак і котів”, яку прочитав професор кафедри внутрішніх хвороб тварин з клінікою коней, собак і котів Природничого університету м. Вроцлав, Польща.

1

Лектор ознайомив з основними хворобами стравоходу у собак і котів, які найбільш поширені серед патології шлунково-кишкового тракту, обговорили причини, симптоми, діагностику та методи лікування тварин. Професор Марцін Янковський наводив приклади із власного практичного досвіду.
Лекція була корисною для здобувачів вищої освіти. Під час лекції виникали дискусійні питання, відповіді на які сприяли глибшому розумінню матеріалу.

1

Колектив кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики вдячний колезі за співпрацю і професійно прочитану лекцію.

Допис підготувала Любов СЛІВІНСЬКА, завідувач кафедри, професор