КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

Нещодавно завідувачка кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики, докторка ветеринарних наук, професорка Любов Григорівна Слівінська прочитала відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» на тему «Кормовий травматизм великої рогатої худоби» для студентів IV курсу факультету ветеринарної медицини.

Ця не нова тема, у якій йдеться про хворобу дорослих тварин на металоносійство, викликала неабияке зацікавлення у студентів. Застосувавши ефектну мультимедійну презентацією, професорка Л.Г.Слівінська показала студентам на 3-D моделі у спеціальній програмі “роздягнену” тварину. Вона звернула увагу на найважливіші моменти, що мають суттєве значення для діагностики, лікування та профілактики цього захворювання. А також показала студентам, як фахівці, з метою профілактики і лікування, застосовують магнітні кільця або уловлювачі, які згодом видаляють їх за допомогою магнітних зондів різних конструкцій.

“ Я часто на своїх заняттях застосовую 3-D моделі тварин, – розповіла професорка Любов Слівінська.– Це допомагає студентам “побачити” анатомію і порівняти, як виглядають і працюють органи здорової і хворої тварини. Такі заняття приваблюють усіх студентів – вони засвоюють навчальний матеріал на 100 відсотків. А щодо сьогоднішньої теми, то усі розуміють, що від такого захворювання, особливо у господарствах, де вирощують високопродуктивних тварин, економічні збитки можуть бути дуже великі. Отож майбутні фахівці мають знати і застосовувати відповідні методи профілактики і лікування”.

Пресслужба