КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

Вже традиційно у травні в ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького проходять Дні науки. 13 травня відбулася студентська конференція, нажаль, не в аудиторії за трибуною, а в екранах моніторів, проте це було не менш цікаво, пізнавально та актуально.

На секції «ГОДІВЛЯ ТВАРИН, ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА, ОХОРОНИ ПРАЦІ», яка проходила на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури, студенти представили свої здобутки у науковій діяльності. Були розглянуті актуальні теми сьогодення у напрямі годівлі тварин, охорони праці, холодноводного та тепловодного рибництва, акваріумістики, аквакультури промислових та декоративних гідробіонтів тощо.
Зокрема студенти спеціал

Зокрема студенти спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» виступили з доповідями на такі теми:
1. ОСОБЛИВОСТІ РОЗВЕДЕННЯ АНЦИСТРУСА ЗВИЧАЙНОГО (ANCISTRUS CF. CIRRHOSUS)
2. ІНКУБАЦІЯ АРТЕМІЇ (ARTEMIA SALINA) В АКВАРІАЛЬНИХ УМОВАХ
3. ВИРОЩУВАННЯ ВЕСЛОНОСА ЗА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ У ДП «ІРКЛІЇВСЬКИЙ РИБОРОЗПЛІДНИК РОСЛИНОЇДНИХ РИБ»
4. ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНІХ КОРМІВ ЗА ВИРОЩУВАННЯ ЦЬОГОЛІТОК КОРОПА
5. ЗМІЄГОЛОВ (OPHIO-CEPHALUS ARGUS WARPACHOWSKY)
6. ВЕЛИКОРОТИЙ БУФАЛО (ICTIOBUSCYPRINELLUS (VAL.))
7. РОЛЬ АКВАКУЛЬТУРИ У ВИРІШЕННІ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОБЛЕМИ
8. ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ РАЙДУЖНОЇ ФОРЕЛІ
9. ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ПРИРОДНОЇ КОРМОВОЇ БАЗИ СТАВІВ ТОВ “КОМПАНІЯ “КОВЧЕГ”
10. ВОДОЙМА СВОЇМИ РУКАМИ

Дякуємо усім: і студентам, і науковим керівникам за вашу працю, мотивацію та натхнення для подальшої роботи. Бажаємо міцного здоров’я, нових звершень та відкриттів.

Євгенія Барило