logo fem

доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

13–14 травня 2021 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулася вже традиційна студентська наукова конференція Дні студентської науки. Цього року конференція відбулася в онлайн-режимі на платформі ZOOM.

На факультеті економіки та менеджменту працювало п’ять секцій:
Секція 1. СУЧАСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ
Секція 2. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Секція 3. РОЗВИТОК ТУРИЗМУ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19
Секція 4. ІННОВАЦІЇ ЯК ОСНОВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО ПІДКОМПЛЕКСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Секція 5. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.

0555E1C4 B2C2 41F9 B76B 8A719C766176
У конференції взяли участь більше 120 студентів нашого університету та інших закладів вищої освіти України та Польщі, зокрема: Вищої Школи Підприємництва й Адміністрації в Любліні, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного аграрного університету, Харківського технічного університету сільського господарства імені і Петра Василенка. Робочими мовами конференції були українська та англійська.
Під час конференції було висвітлено актуальні питання сфери менеджменту, інформаційних технологій у менеджменті, маркетингу, публічного управління, економіки та туризму. Засідання усіх секції пройшло на високому організаційному й науково-теоретичному рівні. Студенти презентували результати власних досліджень, після чого велося жваве обговорення проблем.

1 секція 5

EDE02464 0531 4D18 AEA8 E3102979F533 1

12

13Кожен учасник конференції отримав сертифікат, а найкращі – дипломи першого, другого та третього ступеня.
За підсумками конференції видано збірник тез доповідей. https://lvet.edu.ua/index.php/nauka/konferentsii-studentski.html

Щиро дякуємо всім учасникам та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Успіхів Вам та натхнення!

Факультет економіки та менеджменту