logo fem

доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

З метою адаптації освітньої програми «Менеджмент ІТ-сфери» до сучасних вимог роботодавців була проведена онлайн-зустріч за допомогою платформи Zoom із представниками провідної ІТ-компанії SoftServe. Компанія займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій.

Учасники онлайн-зустрічі обмінялися думками щодо змісту освітньої програми другого (магістерського) рівнів вищої освіти, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей. Стейкхолдери висловили підтримку напряму подальшого розвитку даної освітньої програми та обговорили умови подальшої співпраці. Директор Project Management Office Денис Прилуцький висловив пропозиції щодо покращення існуючої освітньої програми та можливості практичної підготовки майбутніх фахівців. Крім того представниками компанії було запропоновано провести стратегічну сесію з викладачами університету.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для представників університету, так і для стейкхолдерів.