logo fem

доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

IMG 44b4e7f36f40ec3f0f0c0caff361ac5b V

У Центрі підтримки підприємництва ЛМР з 14 по 16 листопада 2023 року пройшла серія навчань для студентів щодо започаткування власної справи. У черговому тренінгу взяли участь і студенти факультету економіки та менеджменту. Анна Чуба, керівник проєктів, розповіла студентам, що таке підприємництво, особливості соціального підприємництва та чому сьогодні важливим є розвиток підприємництва в Україні.

DSC 0571 1

DSC 0572 4

У межах тренінгу студенти, поділившись на команди, розробили і представили свої цікаві та неординарні бізнес-проєкти, зокрема запропонували започаткувати інвент-агенцію, підприємство з виробництва постільної білизни з натуральних тканин, квітковий магазин, туристичне агентство, спеціалізоване на подорожах до східних екзотичних країн. Особливо цікавою була ідея студентки 1 курсу спеціальності “Менеджмент” Вероніки Кіндрат у сфері соціального підприємництва, яка полягала у створенні кінного реабілітаційного та спортивного клубу “Dream & ride” для допомоги дітям і дорослим, які мають неврологічні порушення, військовим та іншим цивільним, які постраждали внаслідок російської воєнної агресії.

Усі студенти отримали іменні сертифікати та корисні настанови для подальшого створення власного бізнесу.

Допис підготувала Мирослава Вовк, доцент