logo fem

доцент,  кандидат економічних наук  Березівський Ярослав Петрович
доцент,  кандидат економічних наук    Вовк Мирослава Василівна

fb     іnstagram

Дорогі випускники, начебто зовсім недавно наш університет відчинив двері перед Вами, випускниками шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів. Пролетіли роки як одна мить і ми проводжаємо Вас у самостійне життя. Дипломи «Магістра» отримали студенти аж 6-ти спеціальностей.

Це «Маркетинг», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Економіка», «Туризм» та «Публічне управління та адміністрування». Від сьогоднішнього дня дороги у всіх розійдуться. У кожного в житті почнеться свій шлях. Але ці роки, які ви провели разом, назавжди залишаться у вашій пам'яті. Нехай обраний Вами фаховий шлях буде сповнений тільки здійсненними мріями та сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями! Віримо, що завдяки своїм ґрунтовним знанням та інтелектуальному потенціалу Ви впевнено крокуватимете у майбутнє!