EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

Старший викладач кафедри Андрій Шалько пройшов підвищення кваліфікації у Львівському національному університеті природокористування у період з 13.03. по 24.04. 2023 рік.

01 02 05 2023

Детальніше: Підвищення кваліфікації

wcms 867908

День Охорони праці 2023р. відзначається під девізом:

«Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі» 

Щорічно, згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року,  в Україні відзначається День охорони праці 28 квітня , який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

Цього року девізом передбачено акцентувати увагу на безпечному робочому середовищі працівників у процесі трудової діяльності. Право на працю у безпечних та здорових умовах праці закріплено Конституцією України.  Адже згідно статті 43 Конституції України гарантовано кожному працівнику належні, безпечні і здорові умови праці. Роботодавець, що використовує у своїй діяльності найманих працівників, зобов’язаний дотримуватись необхідних вимог, встановлених законодавством України, з метою гарантування безпеки праці та збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. Реалізація цих завдань здійснюється за допомогою законодавчих та нормативно-правових актів із охорони праці, а також проведення різнопланових заходів до  Дня охорони праці.

Детальніше: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі»

˝Архангельським голосом кличе до Тебе, Пречиста:
˝Радуйся благодатна, Господь з Тобою˝
(Величання празника)

˝Сьогодні початок нашого спасіння і явлення відвічного таїнства: Син Божий стає Сином Діви˝ ( Тропар празника).
Ось такою похвалою наша Церква вітає празник Благовіщення Пресвятої Богородиці, називаючи його початком нашого спасіння. І слушно, бо цей празник належить до найважливіших празників нашого церковного року. Про його важливість говорить нам уже сама назва в наших богослужіннях: ˝Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії ˝.

Детальніше: ПРАЗНИК БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

1

Асистент Юліана Білаш пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації (стажування) в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти у Львівському національному університеті природокористування у період з 20.02.2023р. по 31.03. 2023р.

Детальніше: Стажування в Навчально-науковому інституті

Вознісся Ти у славі, Христе Боже наш,
радість сотворивши ученикам обітницею Святого Духа,
утвердивши їх Своїм благословенням,
що Ти єси Син Божий, Визволитель світу.
( Тропар свята)

Детальніше: 28 травня ¬- свято Вознесіння Господнього