EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

IMG 2858

22 серпня 2024 року відбулася конференція «Новітні технології у суспільстві» (Харків) «The latest technologies of modern society», яка зібрала провідних експертів з різних галузей, щоб обговорити останні досягнення у сфері технологій та їхній вплив на сучасне суспільство. Учасники ознайомилися з інноваційними розробками та новими підходами, які змінюють наш спосіб життя, роботи та спілкування. Конференція стала важливою платформою для обміну ідеями та створення нових партнерств, що сприятиме подальшому розвитку технологій та їх інтеграції в різні аспекти нашого повсякденного життя.

Детальніше: Особливості та заходи безпеки у зоофізіотерапії

1

Вітаю здобувача вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Романа Филипіва з успішним захистом кваліфікаційної бакалаврської роботи на біолого-технологічному факультеті.

Детальніше: Наукові здобутки студентів

1

26 квітня 2024 року доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Лариса Гордійчук взяла участь у форумі «Безпека праці – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці.
У сучасних непростих умовах ми повинні розуміти, як захистити працівників від різних небезпек, які нині є на кожному кроці. Саме тому потрібно вивчати та максимально використовувати всі можливі інструменти для оптимізації роботи й обмінюватися цінним досвідом.

Детальніше: Участь у форумі “Безпека праці – 2024” до Всесвітнього дня охорони праці

1715846757796

Колектив кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві вітає всіх українців з цим святом.

В Україні у третій четвер травня відзначається національне свято – День вишиванки! Цього року воно припало на 16 травня. Вишиванка – це символ єдності, патріотизму і національної гідності, яка демонструє нашу величну спадщину, яка передається з покоління у покоління.

Сьогодні, коли на нашій землі йде війна з жорстоким агресором, який не цурається знищувати нас, ми повинні докласти всіх зусиль, аби показати світові, що ми народ з давньою та цікавою культурою, яку бережемо не одне десятиліття. Вишиванка є нашою культурною зброєю, яку треба як оберігати, так і використовувати. Саме тому ми одягаємо вишитий одяг і на свята, і в будень, вишиваємо та використовуємо рушники й серветки у побуті та на подарунки.

Сьогоднішнє свято несе у собі багатовікову мудрість, закодовану у візерунках вишиванок, є символом живого нескореного духу України, символом єдності та патріотизму, своєрідним оберегом та духовною запорукою перемоги України.

Детальніше: З Днем вишиванки!

Screenshot 26

25 квітня 2024 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему “Сучасні Технології у тваринництві та рибництві: Навколишнє середовище – виробництво продукції – Екологічні Проблеми” в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (Київ), проведена на факультеті тваринництва та водних біоресурсів на платформі ZOOM.

У конференції взяли участь керівник, доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Юліана Білаш і доповідач, студент 4 курсу біолого-технологічного факультету за спеціальністю 207 “Водні біоресурси та аквакультура” Микола Десятнюк, який висвітлив тему “Фактори, що впливають на розвиток механізації в аквакультурі”.

Детальніше: Участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему “Сучасні Технології у тваринництві та...