EN   UA

 КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ


logo
Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії 
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

27 лютого 2024 року відбувся онлайн-вебінар (на платформі ZOOM) на тему “Доготерапія”, що проведений завдяки колегам з Польщі (м. Варшава), які належать до організації “Асоціація тварини для людей”. Участь у вебінарі взяла доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Юліана Білаш.

Кажуть, що собака – найкращий друг людини. Виявляється, контакт із твариною може мати оздоровлювальний вплив на людину. В Україні собаки вже багато років відіграють роль терапевтів, а доготерапія є невід’ємним елементом реабілітаційного процесу для пацієнтів різного віку. Поняття доготерапії часто використовується неправильно і не всі його розуміють, насамперед через те, що не кожна взаємодія зі собакою, яку так охоче використовують останнім часом, наприклад, у терапевтичних кабінетах, освітніх установах або медичних центрах, насправді є “терапією”.

Screenshot 84

Детальніше: ТЕРАПІЯ ЗА УЧАСТЮ СОБАК – ЖИТТЯ В РАДІСТЬ

Screenshot 11

Упродовж церковного року є дні, коли окремо вшановуємо великих святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого. Це святі Східної Церкви, котрі жили в четвертому столітті. Також у церкві служимо Святі Літургії, які мають ім’я Івана Золотоустого та Василія Великого. Однак є день, коли в наших богослужіннях ми прославляємо разом цих трьох праведних архиєреїв святої Церкви. Чому так трапилося? Як знаємо з історії, за часів імператора Олексія Комнена в Царгороді постало питання, кого з цих трьох святих велетнів вважати більшим у святості. І це питання було вирішено так, що самі святі з’явилися Іванові, побожному єпископові міста Євхаїди, і сказали, що вони в Бога одне, однаково з натхнення Святого Духа самі освячувалися й допомагали в освяченні іншим людям своїми побожними навчаннями. Тоді було вирішено установити свято для прослави всіх трьох Святителів разом.

Детальніше: Церковне свято трьох святителів

3 4

12 грудня 2023 року старший викладач кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Іван Ярошович провів лабораторне заняття з навчальної дисципліни “Охорона праці (охорона праці в галузі)” зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продуктів тваринництва” 3 курсу на тему “Визначення шумового забруднення виробничих приміщень”.

Детальніше: Лабораторне заняття з навчальної дисципліни “Охорона праці (охорона праці в галузі)” на тему...

Фото 2

Студентка 4 курсу біолого-технологічного факультету спеціальності “Зоофізіотерапія” Тетяна-Галина Тимчак зарекомендувала себе винятково позитивно при проходженні практики у приватній клініці “Bon-Bon Dog Spa” (Львів) з грумінгу (02 грудня 2022 року) інструктор Тіна Давидяк.

Детальніше: Студенти – наша гордість!

1

7.11.2023р. куратори кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві доцент Гордійчук Л.М. та старший викладач Шалько А.В. разом зі студентами біолого-технологічного факультету освітньої програми "Зоофізіотерапія" та спеціальності "Технології виробництва та переробки продукції тваринництва" відвідали музей ПІДКІВ ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького.

Детальніше: Екскурсія в музей