КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

IMG 6269

23 вересня 2024 року відбулася гостьова лекція доктора біологічних наук, завідувача відділу наукової експертизи та фармацевтичного аналізу у ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок Юрія Косенка з дисципліни «Епізоотологія та інфекційні хвороби» на тему «Cучасне регулювання ветеринарних лікарських препаратів», яку мали можливість послухати студенти 5 курсу.

MyCollages 2

Під час лекції обговорювалися питання особливостей вимог ЄС щодо реєстрації ветеринарних препаратів. В обговоренні активну участь взяли участь студенти та викладачі кафедри епізоотології (завідувач кафедри, професор Богдан Куртяк, професор Ярослав Кісера, декан факультету ветеринарної медицини, доцент Тарас Пундяк, доцент Микора Романович, старший викладач Ольга Руденко О. П., старший викладач Зоряна Гута).

Дякуємо всім за участь та цікаві запитання!
Разом ми підвищуємо рівень знань у галузі ветеринарної медицини!

Матеріал підготувала Ольга РУДЕНКО, кандидат ветеринарних наук.
Фото Ольги РУДЕНКО