КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

1

2 жовтня 2024 року на ПрАТ «Компанія Ензим», доктор ветеринарних наук, професор кафедри епізоотології Олег Віщур та доцент кафедри епізоотології Дарія Мудрак взяли участь у семінарі «Ефективні стратегії для свинарства: здоров’я, харчування, профілактика».

1

На цьому заході представили найсучаснішу та найактуальнішу інформацію, яка поєднує науку та практику. Кандидат ветеринарних наук Дарія Мудрак виступила з доповіддю на тему: «Інфекційні захворювання свиней та ризики їх розповсюдження на свинофермах», у якій представила матеріал про найнебезпечніші інфекційні захворювання такі, як – АЧС (африканська чума свиней), набрякова хвороба поросят, бешиха та тешена. Особливу увагу приділили особливостям специфічних засобів боротьби та профілактики інфекційних захворювань у свиней. Після семінару головний технолог виробництва Володимир Єрохін провів екскурсію пілотною лінією виробництва продукції, а саме дріжджів Sacchromyces cerevisiae.

Допис підготувала Дарія МУДРАК, доцент кафедри епізоотології