КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

1

Студенти 5 курсу факультету ветеринарної медицини разом із професором кафедри епізоотології Богданом Куртяком та старшим викладачем Ольгою Руденко здійснили навчально практичну екскурсію до Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

1

Здобувачі вищої освіти детально ознайомилися зі способами утримання земноводних, плазунів, птахів та хутрових звірів у неволі, особливостями їх годівлі, а також з методами дезінфекції тваринницьких приміщень. Такі практичні знання є надзвичайно цінними для майбутніх ветеринарних лікарів, адже вони допомагають наочно вивчити специфіку догляду за різними видами тварин в умовах неволі, оскільки цей заклад об’єднує і координує систему позашкільної роботи еколого-натуралістичного напряму на Львівщині.
Студенти отримали незабутні враження від цікавого знайомства з різноманітними видами тварин, а також були захоплені мальовничою місцевістю, де розташований центр.

1

Цей візит став важливим кроком у їхньому професійному становленні та поглибив здобуті знання з ветеринарної медицини.

Допис підготувала Ольга РУДЕНКО, старший викладач кафедри епізоотології