КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

Музика Леся Іванівна, завідувач кафедри генетики і розведення тварин, доцент, кандидат біологічних наук

MyCollages 3

У межах центральної частини Львова працює унікальний притулок «Домівка врятованих тварин», куди щодня потрапляють постраждалі тварини – деяких врятували від мисливців чи хижих тварин, інші травмувались у дикій природі, а когось зрадили люди. Тут можна зустріти безліч тварин: лисиць, бабаків, лелек, орлів, єнотів, носух, білок, борсуків, воронів і навіть вовків та пеліканів. Деяких з них після реабілітації випускають назад у природне середовище.

MyCollages 2

На базі притулку викладач кафедри генетики і розведення тварин Андрій Жмур провів заняття з дисципліни «Особливості розмноження диких тварин» зі студентами 3 курсу біолого-технологічного факультету освітньої програми «Зоофізіотерапія». Цікавою і пізнавальною виявилася розповідь студентки 4 курсу ОП «Зоофізіотерапія» Діани Петрук про особливості розмноження диких тварин у неволі, їх вольєрне утримання і годівлю, адаптацію, лікування та реабілітацію мешканців притулку.

Допис підготував Андрій ЖМУР, асистент кафедри генетики і розведення тварин