logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

Цікавим та неординарним стало завершення навчального курсу «Теорія держави і права» для здобувачів вищої освіти за ОПП «Право» 1 курсу (лекторка - кандидатка юридичних наук, старша викладачка Христина Віталіївна Машталір) - у проведенні останнього заняття взяв участь доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Михайло Степанович Кельман. Для студентів-правників проф. Кельман М.С. відомий як співавтор підручника «Загальна теорія держави і права», з яким вони працювали протягом двох навчальних семестрів, готуючись до практичних занять.

Під час гостьової лекції Михайло Степанович окреслив актуальні проблеми теорії держави та права, сучасні тенденції державо- і правотворення, обґрунтував необхідність вдосконалення її понятійної та методологічної структури в рамках вимог сучасної юриспруденції, порушив питання щодо проблеми предмету теорії держави і права та окремих її понять, категорії тощо. Студенти, зацікавившись темою, взяли участь в обговоренні, а також отримали відповіді на запитання, які виникали під час спільної дискусії.