EN   UK

logo КАФЕДРА ПРАВА

 Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 

Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців
О. Довженко

27 лютого в рамках проведення заходів з виховної роботи кафедрою права студенти 1 курсу спеціальності 081 «Право» разом з доцентом Ю.А. Коверко і асистентом О.І. Капітан відвідали Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України, який за кількістю і якістю пам’яток входить до десятки найбільший музеїв України. Студенти ознайомилися з пам’ятками традиційної культури народного мистецтва українців та зі зразками декоративно-прикладного мистецтва багатьох народів світу, найбільшою та найціннішою в Україні колекцією годинників. Студенти отримали позитивні враження від екскурсії та поглибили свої знання.
Детальніше: Через мистецтво вивчаємо свою історію

21 лютого 2019 року на кафедрі права відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства за спеціальністю 081 «Право», участь в якому взяли кращі студенти-правники другого та третього курсів.
Детальніше: Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 19 жовтня 2018 року № 1135 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» у період із 10 по 14 грудня 2018 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького проведено тематичні заходи з питань реалізації і захисту прав людини.
Детальніше: Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до Указу Президента України від 16.09.1997 р. № 1022/97 щорічно 8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Це свято об’єднує юристів різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав та свобод громадян.

 

Детальніше: Професійне свято у юристів
 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13