EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

1

З 13 травня по 7 червня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Право» другого та третього курсів проходили виробничу практику на базі Юридичної клініки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Під час практики здобувачі ознайомилися з особливостями діяльності Юридичної клініки, методами ефективного інтерв’ювання та консультування клієнтів, психологічними аспектами правозахисної роботи юриста, алгоритмом опрацювання звернень та роботою над справами, специфікою опрацювання окремих цивільних, трудових, сімейних, адміністративних та інших правових питань.

Детальніше: Виробнича практика у правників

IMG 2642

11 та 12 червня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Право» денної форми навчання. Метою атестаційного екзамену було оцінити досягнуті результати навчання, визначені стандартом вищої освіти та освітньо-професійною програмою. Програма атестаційного екзамену охоплювала питання з освітніх компонентів «Адміністративне право», «Цивільне право» та «Кримінальне право».

Детальніше: Атестаційний екзамен у правників

1

Важливою складовою навчального процесу підготовки юристів у нашому Університеті є виробнича практика. Насамперед, вона надає студентам можливість отримати цінний досвід роботи у юридичному середовищі. Але й, з-поміж іншого, допомагає також краще зрозуміти напрям у юриспруденції, який їм більше підходить адвокатура, судова діяльність, робота в приватному секторі чи державних органах.

Детальніше: Студенти-правники ознайомилися з внутрішніми процесами та процедурою роботи Львівських обласних...

IMG 2464

28 травня 2024 року з робочим візитом представники кафедри права – виконувач обов’язків завідувача кафедри Юлія Коверко та викладачі Олена Різенко, Ростислав Лемеха, Ольга Капітан, Богдан Телефанко і Марія Гучко відвідали Ходорівську міську територіальну громаду. Під час зустрічі з головою громади Олегом Коцовським, секретарем Марією Гавінською та начальником відділу освіти, молоді і спорту Наталією Калинець було розглянуто напрями подальшої взаємодії, зокрема у проходженні здобувачами вищої освіти виробничої практики на базі міської ради, участі фахівців громади в науково-практичних заходах Університету, проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри у школах громади тощо. Після плідної дискусії було підписано договір про співпрацю.

Детальніше: Співпраця з Ходорівською міською територіальною громадою

зображення viber 2024 05 27 14 19 43 668

24 травня 2024 року в режимі відеоконференції відбулася гостьова лекція Мар’яни Афанасьєвої – доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, професора кафедри конституційного права Національного університету “Одеська юридична академія”, партнера Адвокатського об’єднання “АС”, яку організувала кафедра права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Лекція, проведена для студентів 1 курсу в межах вивчення навчальної дисципліни “Судова риторика” (лектор – доцент Христина Кульгавець), продовжила цикл занять, на яких послуговувались авторською монографією запрошеної гості “Правова аргументація та юридичне письмо”.

Детальніше: Гостьова лекція від Заслуженого юриста України Мар’яни Афанасьєвої