EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

8 жовтня своє професійне свято відзначали юристи України. Це професійне свято було встановлене Указом Президента України № 1022/97 від 16 вересня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України.
На кафедрі права вже стало доброю традицією відзначати професійне свято проведенням науково-практичних та виховних заходів. Не винятком став і цей рік, хоча дещо змінився формат заходів – цьогоріч вони відбувалися дистанційно.

Детальніше: Круглий стіл до Дня юриста

11 2

Вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем юриста України!

Бажаємо вам лише перемог у справах юридичних і щоденних, ніколи не втрачайте відчуття справедливості та впевненості,залишайтеся вірними своєму обов’язку – будьте на сторожі істини, і нехай  такими фахівцями гордиться Україна.

Бажаємо здоров’я, процвітання, кар’єрного зростання і  підтримки найрідніших людей у всіх ваших починаннях.

Ректорат університету

Детальніше: Шановні юристи: професори, викладачі, співробітники і студенти!

16 вересня на кафедрі права відбулося чергове засідання студентського правового дискусійного клубу «Aequitas», участь в якому взяла міжнародний сертифікований медіатор, член Національної асоціації медіаторів України та Львівського центру медіації Уляна Воробель. Під час засідання клубу обговорювалися питання сутності медіації та необхідності закріплення на законодавчому рівні можливості проведення процедури медіації, яка полягатиме у добровільному позасудовому врегулюванні конфлікту (спору) шляхом переговорів між його сторонами, за допомогою медіатора.

Детальніше: Медіація - міфи та реальність

17 вересня заняття з навчальної дисципліни «Банківське право» у здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» 3-го курсу (викладач - доц. Юлія Коверко) відбулося на базі одного із відділень АТ КБ «ПриватБанк». Під час заняття студенти-правники практично познайомилися з об’єктом банківського права - діяльністю банку в сфері надання послуг. А ще керівник відділення Андрій Сєркін розповів здобувачам вищої освіти про сучасні цифрові технології обслуговування споживачів та дав відповіді на запитання студентів.

Детальніше: Цікаві практичні заняття у правників

Професійна освіта покладає на себе багато завдань, але найголовніше з них – це виховати гідних громадян, всебічно розвинених особистостей з широким світоглядом, здатних адаптуватися до вимог сучасного життя. Тому систематично в академічних групах наставники проводять години національно-патріотичного виховання, в основу яких покладено ідею розвитку української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства й нації в цілому.

Детальніше: Заняття з основ української державності, культури та духовності у студентів-правників