EN   UK

logo КАФЕДРА ПРАВА

 Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 

Відповідно до Указу президента України «Про День юриста» №1022/97 від 16.09.1997 р. , щорічно 8 жовтня відзначається професійне свято – День юриста.
Детальніше: Відзначення Дня юриста в університеті

Ми прагнемо жити в успішному суспільстві, а успішне суспільство можуть побудувати лише професіонали – гарні фахівці, знавці своєї справи.
Нерідко молодій людині важко визначитися з майбутньою спеціальністю. Тому метою проведення профорієнтаційної роботи є допомога учням випускних класів у виборі майбутньої професії, опираючись при цьому на їхні можливості, здібності і таланти, а також враховуючи потреби сучасного суспільства.
Детальніше: СТУДЕНТИ-ПРАВНИКИ – НА ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

5 жовтня у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся «Освітній десант» – захід з підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників закладів вищої освіти та популяризації сучасних підходів у викладанні.
Детальніше: Вихідні, проведені з користю: викладачі навчаються

Гроші й сьогодні багато про що говорять!
Проблема лише в тому, що доводиться дуже сильно збільшувати гучність!
Альфред Ньюмен

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – це тиждень, коли у близько 170 країнах світу проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій та змагань із фінансової обізнаності. В Україні така ініціатива проходить за інформаційної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національного банку України, USAID «Проект трансформація фінансового сектору», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України. Цього року освітні заходи для студентів відбуваються з 25 по 31 березня під гаслом «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».
Детальніше: Всеукраїнський тиждень грошей в університеті

Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців
О. Довженко

27 лютого в рамках проведення заходів з виховної роботи кафедрою права студенти 1 курсу спеціальності 081 «Право» разом з доцентом Ю.А. Коверко і асистентом О.І. Капітан відвідали Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України, який за кількістю і якістю пам’яток входить до десятки найбільший музеїв України. Студенти ознайомилися з пам’ятками традиційної культури народного мистецтва українців та зі зразками декоративно-прикладного мистецтва багатьох народів світу, найбільшою та найціннішою в Україні колекцією годинників. Студенти отримали позитивні враження від екскурсії та поглибили свої знання.
Детальніше: Через мистецтво вивчаємо свою історію