EN   UA

 КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ ЯКИМА ЯРЕМИ

vuviska

Контакти:
Вул. Тугана-Барановського, 11 а
тел.:  032 239-26-74; 
е-mail: ukrinkafedra@gmail.com

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

01ПОДОЛЯК МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.


 2ТИМОЧКО МИРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ - старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.


5ЛІСЬКО ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА - старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.

 


3ВАВРІН СВІТЛАНА ІВАНІВНА - старший  викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.


4ВАВРІН НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА - старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.


 

14

ДЗЮБИНСЬКА ХРИСТИНА АНАТОЛІЇВНА– доцент кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.

 

З 2001- 2006 – навчалася в Львівському національному університеті імені Івана Франка та здобула кваліфікацію: магістр філології, викладач англійської і німецької мов та світової літератури.
Дисертацію захистила у 2015 році в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук . У 2019 році отримала диплом доцента.
Проходила міжнародне стажування у Франції в Інституті Жене та у Вищій школі міжнародних стосунків та суспільних комунікацій в місті Хелм (Польща).
Стаж науково-педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації – 16 років, у тому числі в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького – 13 років.
Дисципліни, які викладає:Англійська моваАнглійська мова за професійним спрямуваннямДруга іноземна (англійська) мова
Автор 34 наукових та навчально-методичних праць, з них 24 наукових та 10 навчально-методичного характеру, у тому числі у періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Web of Science.
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


56ДМИТРИК ТАРАС МИРОНОВИЧ- старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.
У 1986-1994 рр. навчався на факультеті іноземних мов Львівського державного університету імені Івана Франка, спеціальність «романо-германська філологія, викладач французької мови та літератури». У 2001-2004 рр. навчався на богословському факультеті Страсбурзького університету, який закінчив зі ступенем «магістр богослов’я». 14 січня – 8 лютого 2008 р. – міжнародне стажування викладачів французької мови для студентів аграрних ВНЗ під егідою Міністерства сільського господарства і рибальства Франції у Ecole nationale de la formation agricole (Національна школа аграрної освіти), м. Тулуза, Франція
На кафедрі працює з вересня 2004 року.
Дисципліни, які викладає:
Французька мова
Французька мова за професійним спрямуванням
Друга іноземна (французька) мова
Сфера наукових інтересів: переклади з французької мови та наукова редакція богословських наукових видань. 2013-2020 рр. – відповідальний секретар Українського християнського академічного товариства (УХАТ).
Автор 16 наукових статей та трьох навчально-методичних публікацій.
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   


13

БІНКЕВИЧ ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА - старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.

 


7КАРБОВНІК ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА - старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.


8ЧЕРЕПОВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – кандидат філологічних наук, в.о. доцента кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми, викладач англійської мови.
Народилась 25 травня 1977 року у м. Львові, українка. У 1994 року закінчила Львівську середню школу № 73 із золотою медаллю. Випускниця Львівського педагогічного училища № 1 (1996) та Львівського національного університету імені Івана Франка (2002).
Працювала у середній спеціалізованій школі № 11 (нині Львівська правнича
гімназія) та в приватній школі-гімназії «Еврика».
На кафедрі працює з 2003 року (за сумісництвом), а з 2004 року – як штатний працівник.
26 червня 2013 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Засоби актуалізації категорії художнього часу в романах Енн Тайлер» у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Спеціальність 10.02.04. «Германські мови».
Дисципліни, які викладає:Англійська моваАнглійська мова за професійним спрямуваннямДруга іноземна (англійська) мова
Сфера наукових інтересів – стилістика художнього мовлення, інтерпретація художнього тексту, методика викладання англійської мови.
Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


9

КОНОПЛЕНКО НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА - старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.  


10ШУТАК ОЛЕСЯ СТЕПАНІВНА - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.У 1993-1998 рр. навчалася на філологічному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка, спеціальність «філолог, викладач української мови та літератури». У 1998-1999 рр. навчання у магістратурі Львівського державного університету імені Івана Франка, де здобула кваліфікацію магістра української мови та літератури.
1999 року вступила до аспірантури Львівського державного університету імені Івана Франка, яку проходила на кафедрі української фольклористики імені Філарета Колесси. У 2003 році успішно захистила дисертацію на тему «Фольклористична думка в Галичині 20-30 років ХХ століття ( Ксенофонт Сосенко, Іларіон Свєнціцький, Філарет Колесса)» та здобула ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.07 – фольклористика.
У 2007 році отримала вчене звання доцента.
Впродовж 2009-2011 рр. навчалася в Інституті економіки і бізнесу на транспорті Національного транспортного університету та отримала кваліфікацію інженера з транспорту.На кафедрі працює з вересня 2017 року.Дисципліни, які викладає:Українська мова за професійним спрямуваннямУкраїнська мова як іноземнаСфера наукових інтересів: дослідження історії української фольклористики, календарно-обрядові твори усної народної словесності, лексикографія та фахова термінологія.Автор 24 наукових статей та трьох навчально-методичних публікацій.Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   


11 ТРОФИМУК ОЛЕКСАНДРА ПЕТРІВНА - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми. 


12ЗВЕРЮК  РУСЛАН ЯРОСЛАВОВИЧ старший викладач кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми.

У 1998-2004 рр. навчався на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, здобув кваліфікацію магістра філології, викладача німецької та англійської мов і світової літератури за спеціальністю «Мова та література (німецька)». 12.2004-05.2005 рр. – стажування у Вищій школі готелярства та туризму в м. Кур, Швейцарія. 2013-2018 рр. – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії університету та 2016-2019 рр. – адміністратор ЄДЕБО за сумісництвом.

На кафедрі працює з вересня 2004 року спочатку на посаді асистента, а з 2015 року і по теперішній час – старшого викладача.

Дисципліни, які викладає:

Німецька мова;

Німецька мова за професійним спрямуванням;

Друга іноземна мова (німецька);

Ділова іноземна мова (німецька).

Сфера наукових інтересів: методика викладання іноземних мов, педагогічна психологія.

Є автором та співавтором близько 60 наукових та навчально-методичних праць.

Контакти: ruslan.zv10@gmail.com


16

МИХАЛУСЬ МИРОСЛАВА ЄВГЕНІВНА - старший лаборант кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми. 


15

ЧЕРКЕС МАРІЯ ЙОСИПІВНА - старший лаборант кафедри української та іноземних мов імені Якима Яреми. 

 

 

 

 

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru