КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ М'ЯСА, М'ЯСНИХ ТА ОЛІЙНО-ЖИРОВИХ ВИРОБІВ

тел. (032)239-26-97
е-mail: meatoil@lvet.edu.ua

2 12

ТОВ ТД “Галицька свіжина” висловлює щиру подяку Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького за плідну співпрацю та підтримку у підготовці висококваліфікованих фахівців.

1 14

3 10

Також висловлює щиру подяку викладачам кафедри технології мʼяса, мʼясних та олійно-жирових виробів за їх неоціненний внесок у навчання здобувачів вищої освіти. Їхня відданість справі та професіоналізм забезпечують високий рівень підготовки спеціалістів, які успішно працюють у нашій компанії.

Ми високо цінуємо нашу співпрацю та сподіваємося на її подальше розширення і зміцнення. Ваша підтримка та професійний підхід до підготовки кадрів роблять значний внесок у розвиток м’ясної промисловості України.

Ще раз дякуємо за Ваше партнерство і з нетерпінням очікуємо на нові спільні проєкти!

З повагою Іван КОЦІНСЬКИЙ, директор

ТОВ ТД “Галицька свіжина”