1uy

КАФЕДРА МІКРОБІОЛОГІЇ ТА ВІРУСОЛОГІЇ

Завідувач кафедридоцент, кандидат ветеринарних наук, професор університету Калініна Ольга Сергіївна

контакти:
Телефон: 239-26-61
е-mail: microbiology@lvet.edu.ua

У стінах нашого університету, того навчального закладу, який ще минулого століття здобув собі європейську славу, відбувалось заняття Школи удосконалення фахової майстерності для вчителів біології міста Львова. Ці заняття регулярно проводить Валентина Миколаївна Олійник, методист з біології та екології навчально – методичного центру освіти м. Львова. Цього разу за сприяння і підтримки ректора, професора В. Стибеля університет радо приймав у своїх стінах освітян-біологів.

1

23

З особливою майстерністю у Народному музеї університету були відтворені витоки його історії, висвітлена широка палітра славних сторінок його становлення і розвитку доцентом Олегом Слободою. Його цікаві і змістовні розповіді про початок ветеринарної освіти у Львові, старовинні меблі ректора Й. Шпільмана, експонати - муляжі, книги та навчальні посібники, фотографії, дипломи, друковані на пергаменті латинською мовою, не залишили нікого байдужим. Це щирий діалог однодумців, що завжди прагнуть нового, незвіданого, цікавого.

І завершальним акордом заходу було відвідування кафедри мікробіології та вірусології для ознайомлення з кафедрою, організацією навчально-виховного процесу, а найголовніше – побачити роботу новоствореної навчально-дослідної лабораторії. Незважаючи на економічну скруту, університет зміцнює свої позиції і кафедра цьому наочне підтвердження. Переступивши поріг, відчуваєш, що у ній панують дух творчого процесу, нездоланне бажання зробити більше, краще. Доцент кафедри Ігор Турко докладно розповів про напрямки наукової роботи. Вчителям продемонстровано нове обладнання, зокрема сучасні мікроскопи, отримані за грантом Євросоюзу, охарактеризовано методи сучасних мікробіологічних досліджень біоплівок мікроорганізмів, ознайомлено з принципами замкнутого процесу мікробіологічних досліджень в чистому та інфекційному відділах лабораторії. Особливо зацікавили присутніх результати роботи аспірантів та магістрантів, що є суттєвим у профорієнтації учнів шкіл – майбутніх студентів.

Вчителі щиро дякували за організацію і співпрацю, бо твердо переконані, що народ, нація і суспільство є такими, якими є батьки і вчителі. Свої знання і вміння вони завжди охоче передають своїм учням.

Л. Коваль – вчитель біології
І.Турко  – перший проректор