EN   UA

1uy

КАФЕДРА МІКРОБІОЛОГІЇ ТА ВІРУСОЛОГІЇ

Завідувач кафедридоцент, кандидат ветеринарних наук, професор університету Калініна Ольга Сергіївна

контакти:
Телефон: 239-26-61
е-mail: microbiology@lvet.edu.ua

Кожна людина народжується для якогось діла
(Е. Гемінґвей)

Наше життя побудоване на виборі. Спочатку обираємо улюблену іграшку, потім – перших друзів у садочку. Навчаючись у школі – надаємо перевагу цікавим предметам, з яких вимальовуються перші уявлення про майбутню професію. Хто з нас не мріяв літати в космос, лікувати людей чи тварин, стати відомим банкіром чи політиком? У кожної людини формуються свої критерії добра і зла, правди і кривди, росте індекс честі, а одночасно закладається уявлення про майбутнє, росте бажання «знайти себе», як особистість, як індивідуальність.

Детальніше: Вибір професії – мрія й реальність!

4 січня відбулася робоча поїздка професора кафедри мікробіології та вірусології Руслана Андрійовича Пеленя, доцента Миколи Михайловича Верхолюка, аспіранта Віталія Олександровича Мирончука та представника компанії «Sirion» Кирила Юрійовича Гордієнка у ТзОВ «Еко Міт». 

05

Детальніше: Співпраця наукових співробітників кафедри мікробіології та вірусології з господарством

3 листопада відбувся робочий візит професора кафедри мікробіології та вірусології Руслана Пеленя та його учнів, старшого викладача Миколи Верхолюка і аспірантки Романни Фединяк у ТОВ «Індикат». Господарство займається вирощуванням індиків і розташоване у Чернівецькій області, с. Кадубівці. Мета візиту полягала у проведенні чергового етапу наукових досліджень в рамках виконання Романною Фединяк дисертаційної роботи за темою: «Ветеринарно-санітарна оцінка м’яса індиків за «наминів» кіля та розробка гігієнічних заходів профілактики їх розвитку».

Детальніше: СПІВПРАЦЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ІЗ ВИРОБНИКАМИ

Колектив кафедри мікробіології та вірусології щиро вітає доктора ветеринарних наук Пеленя Руслана Андрійовича із присвоєнням вченого звання професора та Яремко Ольгу Василівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.

133

122 Детальніше: Вітаємо!

23 вересня завідувач кафедри мікробіології та вірусології, професор університету Ольга Сергіївна Калініна прочитала відкриту лекцію з навчальної дисципліни « Ветеринарна вірусологія » на тему « Генетика вірусів » для студентів ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини.

Детальніше: ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ВЕТЕРИНАРНОЇ ВІРУСОЛОГІЇ