Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

За підтримки деканату викладачі та студенти факультету харчових технологій та біотехнології зустрілись з учнями Львівської гімназії «Євшан». Викладачі кафедри біотехнології та радіології Наталя Шемедюк та Любов Музика познайомили потенційних абітурієнтів з фахом біотехнолога. Студенти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (Ірина Макарук, Олена Зозуля, Соломія Чорній), розповіли про особливості навчання, сподівання, здобутки, реалії можливостей студента-біотехнолога.

Бесідуючи з учнями, студенти третьокурсники ділились емоціями про навчання у Жешівському університеті, хвилі відпочинку у Кракові, Закопане. Соломія Чорній розповідала пропрацевлаштування у ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок, рекомендувала учням як організувати себе, свій час задля досягнення поставлених перед собою на першому курсі еталонів. Доцентка кафедри технології молока і молочних продуктів Ірина Деркач захоплююче розповіла учням історію нашого університету; про місце розташування технологічного корпусу; перспективи, специфіку підготовки фахівців за спеціалізаціями «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», «Технології зберігання, консервування та переробки молока», «Технології жирів та жирозамінників», а також спеціальності «Хімічні технології та інженерії». Ознайомила учнів з базами практики та сферами працевлаштування випускників.

Кафедра біотехнології та радіології
Кафедра технології молока і молочних продуктів