Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

Ще одним поповненням скарбнички перемог завершився травень. Деканеса факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ, членкиня галузевої експертної ради НАЗЯВО з галузі знань 16 «Хімічна та біоінженерія» Н.М. Грегірчак нагородила дипломом ІІІ ступеня переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» Богдана Пшонюка і вручила подяку керівничці наукової роботи –доцентці кафедри біотехнології та радіології О.З. Сварчевській. Також переможцю і його науковій керівничці було вручено сувенірну продукцію від спонсора ІІ туру конкурсу – компанії «Фармак». Вітаємо Богдана і Оксану Зіновіївну! Бажаємо їм успіхів та досягнень на науковій ниві!

Доцент кафедри Сварчевська О.З.